Refresh ile gelen sorunum.

• 23 Eylül 2012
  • 757 Okunma
  • 19 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Merhaba arkadaşlar.

Yakın zamanlarda refresh sürümüne geçtim. Modlar denedim olmadı orjinal denedim olmadı(flash).
    Bazı uygulamaları yükleyemiyorum.
    Şuana kadar yükleyemediklerim: Twitian 1.0.5 ve Televizyon uygulaması...

Sizlerdede böyle mi?

Yazan: erdgnblt
  2. Hayır bende hiçbi sorun yok hackli bide tüm yamalarda sorunsuz telefon eskisinden daha hızlı :D

3. hack üzerine kurduysanız böyle sorunlar oluşması mühtemel

4. ben yukledim ozellkle tweetian gun boyu acik kaliyor. Yukleyemedim derken ne gibi bir sorun var aciklarmisin.

5. smart installer sorunu sanırım

6. buyuk ihtimal.eger oyleyse arkadasim telefonun dilini degistirip yuklemeyi dene.

7. ya yüklemeye calişiyorum yüklemeye hazirlaniyor diyor ya yüklenemefi diyor yada smart a atıyor ordada aynı

- - - Eklendi - - -

bu arada hackli hacksiz ve cfwlerdede aynı.

8. smart installer ile ilgili bir sürü konu açıldı ve çözüme ulaştı acaba inceledinizmi konuları, eğer incelediyseniz faydası olmadımı oradaki bilgilerin?

MaxipmaN bunu beğendi.
  9. kardeşim öncelikle rompacter yamalarını kaldır birde öyle dene

MaxipmaN bunu beğendi.
  10. usta kaldır derken kapat diyorsan bende olmadı 2 gündür uğraşıyom zaman da yok :(

11. o zaman format atman gerekecek görüyoruz ki hack sorun yaratıyor.

12. ben hard girmiştim :D birde ama sanmıyorum konu açan arkadaşta varmış bu sonuç çıkıyor atıcam

13. abi hack yokkende olmuyor. smartinstaller anlatımlarını birisi atabilirmi

14. şunuda unutmadan söylemek istiyorum mağazada bazı uygulamalar sorunlu iki qt bileşeni olan uygulamalardan biri sorunsuzca yüklenirken diğeri yüklenmiyor karnaval,fly türkish vs vs

15. abi millet tweetian yüklüyor televizyon yüklüyor ben hiç yükleyemiyorum flash attım cfw attım hack attım yok

16. sen birde nokia betalabs sitesinden Qml store client symbian mağaza uygulamasını indirip yükle tele tabi denemediysen

17. ben soft format attım qt uygulamaları yüklendi çözüldü refresh hack başa bela

18. sağol kardeş Allah razı olsun denicem

- - - Eklendi - - -

sendende Allah razı olsun abi

Mad EagLe bunu beğendi.
  19. eyvallah

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
22/09/2018 - 13:47