RedBull'un Hedefi Dördüncülüğü Zorlamak..

>>impacter<<

>>impacter<<

Üye
Red Bull Racing, son yarışlarda Toyota ve Renault'nun gerisinde kaldıktan sonra markalar şampiyoasında dördüncülüğü elde etme için planlar yapıyor.

Red Bull son dört yarışta puan elde edemezken, rakipleri Toyota ve Renault podyuma çıkma başarısı gösterdiler. İkinci pilotlar olan Timo Glock ve Nelson Piquet'nin de daha rekabetçi birer duruma gelmeleriyle şu anda Red Bull 6. sırada yer alıyor.

Ancak Red Bull'un 24 puanından 18'inin sahibi olan Mark Webber, takımın daha fazla çalışarak dikkatleri tekrar üzerine çekeceğini ve bunun tahmini değerinin 20 milyon dolar olduğunu söyledi.

Autosport'a konuşan Avustralyalı pilot: " Bu kayda değer derecede önemli ve başarılı olmak iyi olacak. (Takım patronu) Dietrich Mateschitz bu konuda çok hevesli ve sürekli baskı var. Başarmak için denememiz gerektiğini konuştuk fakat sezonu bşinci sırada bitirdiğimizde 200 kişiyi işten çıkaracağını düşünmüyorum.
 

Benzer Konular

MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt