Recovery moda giremiyorum

Sponsorlu Bağlantılar

sp3s1al

Üye
    Konu Sahibi
Recovery moda giremiyorum
Selamlar cihazıma stock rom atarken adımları tek tek uygulamaya başladım fakat hiç bir şekilde Recovery menüsüne giremiyorum. Cihazı ne zaman açsam Fastboot ekranına geliyor Fastboot ekranından recovery moduna girmeyi deniyorum cihaz baştan başlayıp gene fastboot ekranına giriyor. Komut yöntemi ile Fastboot modundan çıkıyorum gene baştan başlayıp aynı ekrana geri geliyor.

yani hiç bir şekilde recovery ekranına giriş yapamadım

yardımcı olursanız sevinirim

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Selamlar cihazıma stock rom atarken adımları tek tek uygulamaya başladım fakat hiç bir şekilde Recovery menüsüne giremiyorum. Cihazı ne zaman açsam Fastboot ekranına geliyor Fastboot ekranından recovery moduna girmeyi deniyorum cihaz baştan başlayıp gene fastboot ekranına giriyor. Komut yöntemi ile Fastboot modundan çıkıyorum gene baştan başlayıp aynı ekrana geri geliyor.

yani hiç bir şekilde recovery ekranına giriş yapamadım

yardımcı olursanız sevinirim
Doğru yani uygun twrp dosyasını yüklemeyi deneyin, sanırım yanlış twrp yüklenmiş.

sp3s1al

Üye
    Konu Sahibi
Doğru yani uygun twrp dosyasını yüklemeyi deneyin, sanırım yanlış twrp yüklenmiş.

hayır daha hiç bir şey yüklemedim recovery tools indirip komut ile onay verdim sonrasında Cwm recovery moda girdim. Bundan sonraki işlemler için recovery'e girmem gerek ama cihaz sürekli fast boot modunda açılıyor
Mesaj birleştirildi:

size özelden bilgi vereyim usta

Son düzenleme:
Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Cihaz bu işlemlere başlarken recovery menüsüne giriyor muydu ?

sp3s1al

Üye
    Konu Sahibi

bu işlemleri yeni yapıyorum. öncesinde dün mesela tüm menülere girebiliyordum recovery fast boot bunlara girebiliyordum. bugün bu işlemleri yapmak için sırası ile başlayacaktım ama maalesef geçemedim recovery menüsüne
Mesaj birleştirildi:

size özelden yazdım bu arada
Mesaj birleştirildi:

bilgi dahilinde değil sanırım bu konu

Son düzenleme: