Reckless Racing 3D (Gio ve Ace'de çalışan tam sürüm).. Offroad ve Drift'e hazır olun..

Sponsorlu Bağlantılar

xinsurer

xinsurer

Üye
    Konu Sahibi
Reckless Racing 3D (Gio ve Ace'de çalışan tam sürüm).. Offroad ve Drift'e hazır olun..
Arkadaşlar bu tam sürüm Gio'da sorunsuz çalışmaktadır, tarafımca denenmiştir. Ayrıca deneyenler Ace'de de çalıştığını söylemiştir. 3D grafiklerle değişik araç ve parkur seçenekleri ile bol driftli çılgın bir yarışa hazır olun..

Rar'ın içinden çıkan apk dosyasını telefonunuza kurun ama hemen çalıştırmayın. Data dosyasını SD kartta sdcard\data\data\com.polarbit.RecklessRacing\files klasörünün içine yapıştırın (klasörleri siz oluşturmalısınız). Hepsi bu, artık keyifle oynayabilirsiniz.

İşte link: [url=http://www.fileserve.com/file/UNMZyQm]File name: Reckless Racing ().rar File size: 40.02 MB[/url]

[video=youtube;ffNtjKnd8ic]http://www.youtube.com/watch?v=ffNtjKnd8ic&feature=player_embedded[/video]

[video]https://www.youtube.com/watch?v=-ye60fbiMCM&feature=player_embedded[/video]

• Beğen
Tepkiler: BaRooT ve OğuzcanAbi

hebheb

Üye
Lg gt540 optimus one'da denedim calısmıyor...Teşekkürler yinede...

xinsurer

xinsurer

Üye
    Konu Sahibi
Samsung Galaxy Gio ve Ace'de test edilmiştir ama optimus one'da denemedim, bilgi için teşekkürler.. yalnız 2.2 froyo ve 320x480 ise çalışması gerekir.. data dosyasını doğru klasöre attığına emin misin? Adres tam olarak bu olmalı: sdcard\data\data\com.polarbit.RecklessRacing\files yani files adında bir klasör oluşturup rar'ın içinden çıkan data.vfs dosyasını içine atacaksın, sonra com.polarbit.RecklessRacing adında bir klasör oluşturup files klasörünü bunun içine atacaksın, sonra data adında bir klasör oluşturup az önce oluşturduğun com.polarbit.RecklessRacing adlı klasörü de bunun içine atacaksın. son olarak bu data klasörünü sd karttaki data klasörünün içine atacaksın (data içinde data olacak yani). Matroşka gibi kutu içinde kutu, bu sıralamadan birini atlar ya da yanlış yaparsan çalışmaz.

zebercet27

Üye
ya bunu telefona nasıl kurucaz?ben daha yeni oldugum için pek bişey bilmiyorum

----------Eklendi @ 14:15:19 ---------- Yazıldı @ 14:09:39 ----------

ben bu dosyayı telefona nasıl yükleyebilirim?androidde yeni oldugum için pek bişey bilmiyorum:bilmm

OğuzcanAbi

Üye
teşşekürler süper oyumuş :oke:

xinsurer

xinsurer

Üye
    Konu Sahibi
teşşekürler süper oyumuş :oke:

iyi oyunlar :)

----------Eklendi @ 19:13:41 ---------- Yazıldı @ 19:13:05 ----------

ya bunu telefona nasıl kurucaz?ben daha yeni oldugum için pek bişey bilmiyorum

----------Eklendi @ 14:15:19 ---------- Yazıldı @ 14:09:39 ----------

ben bu dosyayı telefona nasıl yükleyebilirim?androidde yeni oldugum için pek bişey bilmiyorum:bilmm

Yukarıda açıklamıştım, takıldığın yeri söylersen yardımcı olurum..

xinsurer

xinsurer

Üye
    Konu Sahibi
Nexus One'da 3d grafikler muhteşem.. bu tür üst sınıf bir cihazda deneyen varsa yorumlarını paylaşırlarsa sevinirim..

zebercet27

Üye
oyunu yükledim ama açmaya calıstgmda sd karttan dosya alınıyor yazıyo ama bi türlü ilerleme olupta oyunun acıldıgı yok

freejimbi

Üye
teşekkurler

Sertug1991

Sertug1991

Üye
2.3.7 de çalışırmı yoksa sadece froyoda mı?

Rich4arD

Rich4arD

Üye
Galaxy S II de görüntü sorunu var. Görüntüsü bozuk çıkıyor.

AsiPunisher

Üye
sdcard\data\data\com.polarbit.RecklessRacing\files

size açıklama :

hafıza kartına gir data klasörüne tıkla. Data klasörünün içine bir tane dosya aç adını data koy. onun içine bir dosya daha aç onun adını
com.polarbit.RecklessRacing koy onun içine bir dosya daha aç onun adınıda files koy. filese gir .rar dan çıkanları içine at... SD YÜKELME BİTTİ

ŞİMDİ OYUNUN İCONU İÇİN .APK DOSYASINI TELEFONUNA AT MANAGER/DOSYA YÖNETİCİSİNDEN YÜKLE OYUNA GİR EĞLEN :D bu kadar la çok basit hala anlamadınız mı :S

Sertug1991

Sertug1991

Üye
tamam 2.3.7 de çalıştı oyun çok güzel

sagozanCAN

Üye
kırık link

Üst Alt