Uygulama Real Racıng 3 grafik degistirme!kendi bulusum!

Sponsorlu Bağlantılar

ozdenizdereli

ozdenizdereli

Üye
    Konu Sahibi
Real Racıng 3 grafik degistirme!kendi bulusum!
evet arkadaslar oncelıkle herhangı bır dosya yoneticisi ile (xplore veya es file manager size kalmıs) Android/Data/com.ea.games.r3_row/.depot/eds/ 'e giriyoruz.orada karsımıza 4 adet dosya cıkacak.bunlar;

AndroidLow.plist

AndroidMid.plist

AndroidHigh.plist

AndroidXtraHigh.plist

bizim yapmamız gerek dosyaların ısımlerini degistirmek.oncelıkle AndroidLow.plist'in isimini AndroidLow1.plist olarak degistiriyoruz.ardından oyunumuzun hangi grafik ayarında calısmasını istiyorsak onun adını AndroidLow yapacagız.yani ornegin oyunumuzun yuksek grafikte calısmasını istiyoruz.bunun icin AndroidXtraHigh.plist adlı dosyanın ismini AndroidLow.plist olarak degistiriyoruz.boylelikle oyunumuz yuksek grafık ayarlarında calısmıs oluyor.

DİKKAT!:yapmadan once mutlaka eds adlı klasorun yedegini alın!

galaxy w'de denedım ıse yarıyor fakat telefonum cok kastıgı ıcın oynayamadım.umarım sızın isinize yarar.iyi oyunlar :)

Remember Me

Remember Me

Üye
xda dan alıntı mı bu?

Jomolocco

Jomolocco

Üye
boyle bir seyi kendi bulusun demen cok sacma

ozdenizdereli

ozdenizdereli

Üye
    Konu Sahibi
xda'dan almadım dun gece senin verdigin ingilizce metin olmadı.bende boyle birseyler denedım ve olumlu bir sonuca ulastım.

osmanayman

osmanayman

Üye
İngilizce metin de aynı mantıkla işliyor zaten... Yine de teşekkürler kardeşim... :oke:

Remember Me

Remember Me

Üye
o zaman bende deneyeyim diyecektim ama telefonum serviste halen şu ekranı yapamadılar yahu...:dry:

ozdenizdereli

ozdenizdereli

Üye
    Konu Sahibi
o zaman bende deneyeyim diyecektim ama telefonum serviste halen şu ekranı yapamadılar yahu...:dry:
aslında saatler surecek ısleri cok uzatıyorlar.benim bildigim,dedemin telefonu arızalanmıstı getirmeleri tam 1 ay surdu.adamın dedigine gore 1 hafta servise gidis 1 haftada servisten gelis suruyormus :)

• Beğen
Tepkiler: Remember Me

matrax-0052

Üye
Çok teşekkürler dostum.Bende grafikler kötüydü aynalar falan boş görünüyordu extrahigh yaptım ps3 oyunu gibi oldu valla:)

restmod

restmod

Üye
aslında saatler surecek ısleri cok uzatıyorlar.benim bildigim,dedemin telefonu arızalanmıstı getirmeleri tam 1 ay surdu.adamın dedigine gore 1 hafta servise gidis 1 haftada servisten gelis suruyormus :)

At arabasiylami goturup getirmisler :D

Paylasim icin :tşk:

efege

Üye
Düşük grafiklerde oynamak için ne yapıcaz

a.yazaroglu

Üye
arkadaşlar bende de bu yöntemle olmuyordu nasıl olduguyla ilgili biraz arastırdım forum onayı beklıyorum onaylansın sizde deneyin su an en yuksek grafık ayarlarında oynuyorum

sar2tel

Üye
Kardeşim bir türlü beceremedim benim telefon A50 64/6 AndroidLow a yapınca Bir şey değişmiyor ve yaptıktan sonra yeni bir en yüksek ayar dosyası geliyor bir işe yaramadı ben mi yapamadım bilmiyorum belki benim tel düşük değil orta seviye ayarda oynatıyodur dedim mid1 ve mid2 var mid1 i denedim aynı şekilde yapmayı yine olmadı
Mesaj birleştirildi:

Kardeşim bir türlü beceremedim benim telefon A50 64/6 AndroidLow a yapınca Bir şey değişmiyor ve yaptıktan sonra yeni bir en yüksek ayar dosyası geliyor bir işe yaramadı ben mi yapamadım bilmiyorum belki benim tel düşük değil orta seviye ayarda oynatıyodur dedim mid1 ve mid2 var mid1 i denedim aynı şekilde yapmayı yine olmadı
birde sitede yeniyim de şu yandaki pil ne anlama geliyor

Son düzenleme:

Üst Alt