Real football manager 2011

Sponsorlu Bağlantılar

0flumafia

Üye
    Konu Sahibi
Real football manager 2011
Arkadaşlar Real football manager 2011 ne zaman çıkacak acaba. Her hangi bir bilgisi olan var mı?

numan.tr

numan.tr

Üye
ben de sabırsızlıkla bekliyorum ama gameloftun forumunda falan net bir bilgi yok birkaç yerde real football manager 2011 yazmışlar ama real football 2011 çıkıyor. geçen yıl ekim sonunda çıkmıştı, bu yıl baya geç kalındı insallah çıkar.

CANREYHAN

Üye
Bu sene cikar insallah.evet gec kalindi bu sene..ben cikarilmayacagini dusunmeye basladim artik...

0flumafia

Üye
    Konu Sahibi
Çıkarılmayacağını sanmıyorum. Çünkü çok tutulan bir oyun bu kadar geç çıkmasının nedenide inşallah oyuna fazla özenmeleridir.

m2sah

m2sah

Üye
Hastasıyım bende. Ama sanırım çıkmayacak. Çünkü Real Footbal 2011 çıkmadı, onun yerine real soccer çıkardılar.

ilkomu

ilkomu

Üye
umarım en kısa zamanda çıkar sabırsızlıkla beklioruz

bir dost

Üye
bence transfer arasi cikacaktir 12ci ayda yada 1ci ayda..

54sakarya54

Üye
inşallah çıkar hastasıyım bu oyunun

Cengiz_17

Cengiz_17

Üye
kardeşim Real football manager 2011 diye başlık atmışsın bizde oyunu indireceğiz diye giriyoruz, ne zaman çıkacak diye soruyla karşılaşıyoruz, eğer soru soracaksan 'Real football manager 2011 ne zaman çıkacak' diye konu başlığı açta milleti istemediği bir konuya çekme :off:

aleksandrou

Üye
bulamadım hiç bir yerde. seri bitti mi? rfm 2012 çıkacak mı?

mdma

mdma

Üye
arkadaşlar real football manager 2010 da share team diye bişey var ne işe yaradığını bilen varmı acaba ?

ladrex84

ladrex84

Üye
real football manager 2011 bilmem ama championship manager 2011 versiyonu sadece iphone telefonlara uyumlu olarak çıkacak 2012 ye Allah kerim bakalım nokia lara uyumlu çıkacakmı...

ANoNiM7

Üye
Bi ara hastası olmustum surekli oynuyodum :)

metearslan

Üye
[h=2]Telefonuma real football manager 2010 yükledim takıldım telefonum samsung b-5310 corby[/h]
Oyuna başladıgımda takılmadan sezon sonuna kadar geldim ama sezon sonunda şu yazı çıktı geçemiyorum yardım ederseniz sevinirim lütfennnnnnnnnnnnnnnnnnn

from:assıstant

you've receıved an offer from

contract

some of your.player contracts have expıred.your assıstant remınds you that ıf you don not re-sıgn theır contracts,they wıll be free agants

burayı nasıl geçicem ne yapmam lazım lütfen yardım edinnnn !​

serinaga

serinaga

Üye
YAW bende çıktı sanıp indirmek için dalmıştım içeriye :vur

berk4800

Üye
sezon sonunda bazı oyuncularının kontratlarını yenilemek gerekiyo
"from:assıstant you've receıved an offer from
contract
some of your.player contracts have
expıred.your assıstant remınds you that