Real Football 2013'te para kazanmanın kısa yolları

Sponsorlu Bağlantılar

adler03

Üye
    Konu Sahibi
Real Football 2013'te para kazanmanın kısa yolları
-RF 13'te daha hızlı para kazanmak için peş peşe üç maç kazandığınızda 5 dolar alabiliyorsunuz.Bu şekilde para kazandıktan sonra oyunu kapatın ve yine açarak aynı şekilde kazanmaya devam edin.
Yalnız kazanamadığınız bir maçtan sonra 5 doları almak için 5 maçı aralıksız kazanmanız gerekir ki bu da para kazanmanın yolunu uzatmak anlamına geliyor.
-Mümkünse en az 3 farklı galibiyetler alın.
-Kupa modlarını oynadığınızda daha fazla para kazanma şansınız olur.Özellikle Avrupa ve Dünya kupası maçları oynadığınızda daha çok parayı hızlı kazanma şansınız olur.

hamza cesc

hamza cesc

Üye
Ama club master modunda kupa alınca parası gelmiyor.Sonra yakında rf14 çıkacak ben kendimi ona hazırlıyorum.(h)

berk bilgin

berk bilgin

Üye
Bilgiler için sagol ben ztn blyrdm rf 2014 bklm nsl olack

adler03

Üye
    Konu Sahibi
Yine de bilmeyenler için söyleyeyim dedim.

hamza cesc

hamza cesc

Üye
İnşallah rf14 şu parayı kaldırsalar ya ne o maç başı 1 lira fln oyuncu almak çok zor oluyor bence yine eski sisteme dönseler.

GreaTH

GreaTH

Üye
Rf13 un turkcesını bulamadm lınk yollarmısnız 320x240

adler03

Üye
    Konu Sahibi
Para toplama dışında şu çekilişle futbolcu alma işi de sıkmaya başladı.Bari kazandığımız para ile istediğimiz oyuncuyu alalım.

hamza cesc

hamza cesc

Üye
Evet öylede olsa olur mesela messi 150 lira, iniesta 90 lira fln oyuncuların güçlerine göre değerleri olsa öyle alsak

adler03

Üye
    Konu Sahibi
Doğru söylüyorsun.Eski sistem daha iyiydi.

hamza cesc

hamza cesc

Üye
Evet eski sistem süperdi ona dönülse dahada tutar vede bizim takımımızdaki futbolcularada teklif gelse süper olurdu.

Üst Alt