Real Boxing™ v1.0

• 13 Mart 2013
  • 18225 Okunma
  • 53 Cevap

1.  

Yazan: ANIL

Real Boxing™ v1.0 İndir

kajmer_, one_serhat ve aruo bunu beğendi.
  2. :tşk:

41ultrAslan41 ve ANIL bunu beğendi.
  3. Rica ederim.

41ultrAslan41 bunu beğendi.
  4. :tşk: hocam özledim seni :sarıl:

5. Paşa ne yaptın sen ya harika paylaşım ellerin klavyen denk görmesin :oke:

6. Box iLe aram pek iyi değiLdir ama denemek istiyorum :tşk:

7. Rica ederim arkadaşlar. Apk dosyasını eklentiye aldım :oke:

8. Sadece Tegra Chip'inemi Uyumlu Acaba ?

9. Evet sadece tegra... :(

10. mpy

mpy
    Nvidia nin bu gözboyama stratejisinin boku cikti artik. Yaptigi dandik gpu lari oyun firmalariyla anlasip kullanicilarin gozunu boyuyor. Neymis efendim riptide gp de su damlasi oluyormus sanki s3 o grafikleri veremeyecek bir cihaz. Sirf su sacmaliklar yuzunden ayfona geri dönesim geliyor.

41ultrAslan41 ve aruo bunu beğendi.
  11. Bu durumu aslında kendi aramızda değilde oyun yapımcılarına itafen duyurabilsek bir nebzede olsa tegra chip setler hariç diğer chipsetlere de portlayabilirler Ama adamlar duygusal düşündükleri için bu biraz zor gibi görünüyor. Tegra cihazımda var fakat oynayamayıp mahrum kalan arkadaşlar için bir kayıp. Oyunu yükledim gerçekten çok sağlam grafikler var. Tekrar teşekkürler değerli kardeş :)

- - - Eklendi - - -

Arkadaşlar Chainfire 3D programını kurun ben ramos w30 tabletime kurdum sonuç 10 numara 5 yıldız tabi cihazınızın rootlu olması lazım sonuç olumlu . Oyunu açmadan önce Chainfire 3D den NVidia seçeneğini aktif edin keyfine bakın oyunun :) Saol dostum tekrar

12. ios ta kıskandıgım oyunlrdan bırı ıdı nıhayet cıkmıs androide .mpy aynen katılıyorum sırf kıllıgına calıstırabılecek teelfonlarda bıle efekt acmıyrlr bazı oyunlarda tegra satsınlar dıye

- - - Eklendi - - -

ayrıca paylasım ıcınde cok tesekkurler

13. Rica ederim ;)

14. İşte sırf bu yüzden varya android kullanılmaz yemin ederim.Saçmalığa bak tegraya özel çıkarıyor oyunu chainfire ile de çalışmıyor.Allah belanı versin android 1 senedir bekliyordum bu oyunu.

15. 3 ayrı sd dosyası var. acaba hepsi bir mi yoksa sadece indirme linkleri mı ayrı ayrı . yanı demem o ki oyunn toplam datası ne kadar

16. Nexus 7'mi seviyorum :)

17. Beğendim.İndiriyorum

18. Oyun note 2 de açilmiyor. Aslinda açiliyor ama tam oyuna girecek kapaniyor.
    Sebebini bile varmi

Yüklüyor...
21/11/2018 - 01:09