RDM+: Mobil Telefonlar için Bilgisayara Uzaktan Erişim

Sponsorlu Bağlantılar

eroyeren

eroyeren

Üye
    Konu Sahibi
RDM+: Mobil Telefonlar için Bilgisayara Uzaktan Erişim

RDM, symbian modelli cep telefonundan bilgisayarına erişim olanağı sağlar. Bilgisayarına erişip, e-mail gönderebilirsin, klasörlerine göz atabilirsin, kopyala-yapıştır yapabilirsin, internete bağlanabilirsin, bilgisayarda yaptığın pek çok şeyi cep telefonundan RDM sayesinde gerçekleştirmen mümkün.
Yararları

• Uzaktan güvenli erişim
  • Kolay kullanım
  • Kullanıcı dostu arayüz
  • Sistemi çabuk kontrol etmen için ''evet-hayır'' sistemi

Dosya Boyutu: 1,48 MB

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: isomega, angel_of_death, metin844 ve 10 diğerleri

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
Paylaşımlarınızın devamını dilerim.

lovestar

lovestar

Üye
arkadaşım nasıl register yapılıyo.ayrıntılı acıklama yokmu?

mukamukamuka

mukamukamuka

Üye
beyler pro. çok iyi tasarlanmış kullanım cok kolay gerçekten de yalnız wlan dan epey yiyor...yani kotalılar acil durumlar için kullansın bence..ama güzel paylaşım gerçekten..ama en büyük eksiği REGİSTER yok yani7 günlük bi pro.. register edebilen veya yolunu bulan varsa acil paylaşsın pro çok güzel...

fuat37

Üye
yaww nasıl oluyo bu

yildizkiran

Üye
indirdim icinde bilgisayar icin program cikti kurdum nasil telefonla baglaniyoz anlamadim telefona kurulan bi dosya yokmu

teknologs

Üye
beyler pro. çok iyi tasarlanmış kullanım cok kolay gerçekten de yalnız wlan dan epey yiyor...yani kotalılar acil durumlar için kullansın bence..ama güzel paylaşım gerçekten..ama en büyük eksiği REGİSTER yok yani7 günlük bi pro.. register edebilen veya yolunu bulan varsa acil paylaşsın pro çok güzel...

kardeşim wlandan kotadan yemezsin eğer uzaktaki pc ye bağlanmazsan...sen kendi pc ne bağlandıktan sonra iç ağındasın netle alakası yok...

BOZO11

BOZO11

Üye
teşekkürler

arven_005

arven_005

Üye
eline sağlık register edebilen warsa bildirirse sevinirim

linüx

Üye
sagol kardes

c.lang

c.lang

Üye
Teşekkür ederim

imparator34

Üye
sagol kardeş güzel pro işe yarar ama register olmayınca bi işe yaramıyor malesef bulan varsa paylaşşın lütfen.

scainet_59

Üye
sağol kardeş

firstdefault

firstdefault

Üye
arkadaşlar kayıt istemiyo oraya ilk sayfada isim ve şifre soruyor. 3 kısımda ise kodu tekrar girin dyor. sizde giriyorsunuz. enter a bastıgınızda isminizi ve email adresini soran bi kısım cıkıyor. bunlarıda doldurduktan sonra size ingizlice bi yazı çıkıyor burada dosyalar yuklenecektir diyor. basıdna entera tekrar internetten kucukbidosya yukluyor ve kullanıma hazır.
sonra gate0.rdmplus.com acıyosunuz telefondan yada internet explorerdan. orada 7 gunluk demo programı indiryorsunuz. unsigned indirdim ben. programı yukledikten sonra acınca telefonda demo die bi kısım cıkıyo
yanındada 10.100.100 yazıyo. menuden edit seciyorsunuz telefonda ve buraya ilk rdm plus yuklerken yazdıgınız isim ve şifre ile birlikte , pcdeki saatin yanında rdm nin ikonuna sağ klikleyip details e tıklıyorsunuz burada your computer number yazan yerdeki numarayı yazıyorsunuz telefona. sonundada bağlan diyorsunuz . ben denedim telefonda biraz yavasa kalıyo ve ekran cok kucuk ama zoom ozelliği sayesinde nefis bi şekilde kullanılabiliyor:D

kolay gelsin

1555

1555

Üye
sağol kanka

macman

macman

Üye
teşekkürler..

iphoneturkey11

Üye
ben google de fullu nu buldum kullanyorum ******* tgspda diye try yok bence onu indirip kurun

cyberboogey

cyberboogey

Üye
emeğine sağlık

ceribey

Üye
artunc sen program bulmuşsun forma eklesende cok iyi olur

futbol123

futbol123

Üye
tesekkurler

Üst Alt