RC uzaktan kumandalı oyuncak helikopterler hakkında bilgi

• 27 Nisan 2011
  • 8399 Okunma
  • 2 Cevap

1. arkadaşlar bende bir sbego marka rc helikopter var ama uçurmaya çalıştığımda dönüp duruyo herhangi bir dengede sağlıyamıyorum arka pervane galiba tersine dönüyor aksi istikamete dönmesi gerekirken pervane yönüne dönüyor ve kalkışta veya kalkmadan deli gibi dönüyor bunun hakkında bir bilgisi olan yazarsa sevinirim

----------Eklendi @ 22:33:04 ---------- Yazıldı @ 22:31:39 ----------

bu arada kumandadan dengeyi sağlamaya çalıştığım zamanda fark etmiyo aynen devam ediyo yeterki çalışmasın fırıldak gibi dönmeye başlıyo

Yazan: delipoyraz75
  2. Lütfen bu konuyu sonuna kadar oku
    kardeş elektironikten anlıyormusun eyer anlıyorsan dediklerimi yap ama anlamıyorsan sakın ola deneme çünkü ciddi hasar verebilirsin. Helikopter benzin li ise yapacak birşeyim yok ama elektronik yani pilli ise yapman gerekenler
    1 halikopterin gövdesi hangi yöne dönüyorsa kuyruk pervanesi o yöne hava vermeli bi kontrol et
    eyer halikopter gövdesinin döndüğü yöne deyil de tam tersi istikamete hava veriyorsa sıva kollarıama başta dediğim gibi anlamıyorsan sakin yapma bir tamirciye götür anlıyorsan
    eline bir tornavida al ve içini dikkatlice aç arka kuyruk motora 2 kablo gidiyor (eyer içini açıp resmini çeker de buraya yapıştırırsan daha iyi yardımcı olurum veya bir siteye yükle linki buraya yaz ben indirip yardımcı oliyim.) o iki kabloyu kesip tam tersine bağlamalısın ama bağladıktan sonra o iki kesik yer bir birine temas etmemeli şunu sakin unutma helikopteri açarken zorlama bazı yerleri tirnaklıdır kırılabilir eyer anlamıyorsam sakın böyle bir şeye kalkışma sonra mesuliyet kabul etmem.

3. arkadaşım demir lerden biri yamuk bana da olmuştu

Yüklüyor...
19/09/2018 - 14:13