Rc car

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
..::Riddick::..

Üye
    Konu Sahibi
Rc car
Hey RC ile ugraşanlar varmı? :) çok meraklıyım ama burda ilgilenecek alan yok ... :angry:

Konu başlıklarında lütfen büyük harf kullanmayınız.

hyucek

hyucek

Üye
ya bende kendim bitane yapmak istiorum. pille calıştırcam ama uzaktan kumanda bulamadım yaa nerden bulabileceğimi biliyomusun?

Üye
    Konu Sahibi
valla tam olarak yardımcı olamıcam..
benzinli al derim...

keano

Üye
ya o benzinli motorlar bildiimiz icten patlamali motorlarin minyaturu motorlar mi? pistonlu enjektorlu falan yani.. yoksa tek ufak bi silindirmi var?

hyucek

hyucek

Üye
walla bu iş tek silindirle olmaz sanırım bence en azından 2 tane koyarlar. ama bildiimiz motorlar gibi çalıştıını biliorum.
ya benzinli hiç gormedim ve kullanmadım. ama elektrikli ole diil rahatça modifiye edilebiliyor. ustelik ben kendim yapıcam. nerden bulucam menzinli motoru :)

RockFord Fosgate

Üye
ben ılgılenıyorum kardes bende nıkko war super evo ama motor degıstı artık 55-60 arası yapıyo pıl degıstı 3300luk war gowde degıstı tamıya kıt alıp yaptım lexus gs aldım ve krom carson jant aldım ıstanbuldan !!!

RockFord Fosgate

Üye
ben ılgılenıyorum kardes bende nıkko war super evo ama motor degıstı artık 55-60 arası yapıyo pıl degıstı 3300luk war gowde degıstı tamıya kıt alıp yaptım lexus gs aldım ve krom carson jant aldım ıstanbuldan !!!

RockFord Fosgate

Üye

ibrahimcay1

Üye
benimde imzamdan anlas11ld1g1 gibi ugras1yorum cok kar1s1k isler ama adam gibi bilgi almak isteyen varsa pm ats1n bilgi verebilirim....
Parca isteyenler izmirden alsancakta FORMULA var küçük bi dukkan ordan herseyi temin edebilirsiniz bide viva hobby var oras1da kalite sat1yo...

Benzinli araclar dehset pahal1 Rc almak isteyen varsa onla bi hafta sonu bulusabilir ve ne almas1 konusunda yard1mc1 olabilirim benm favori arac1m imzamda yazan fakat fiyat1 cok pahal1 ve yurt d1s1ndan gelio...

ibrahimcay1

Üye
Originally posted by RockFord Fosgate@May 23 2005, 05:41 PM
[post=62353]Quoted post[/post]​

Arkadas1m k1zma ama senin nikko dedigin pek tutulmayan cabuk bozulan araclard1r genelde yeni baslayanlar kullan1rlar ellerini al1st1rmak icin...
Umar1m k1zmad1n ama ben sadece bilgilendirmek istedim çnkü gercekten anl1yorum takipte ederim zaten sana bi;

Traxxas T-maxx yada S-maxx yak1s1r onuda temin edebiliriz nede olsa izmirdeyiz bulusup internetten gosterebilirim sana yada link veri dur...

ibrahimcay1

Üye
bu s-maxx...

Ahanda bu t-maxx...

ama sen offroad degilde onroad istiosan onuda buluruz cok guzel yerler biliorum....

ibrahimcay1

Üye
Originally posted by RockFord Fosgate@May 23 2005, 05:41 PM
[post=62353]Quoted post[/post]​

Arkadas1m k1zma ama senin nikko dedigin pek tutulmayan cabuk bozulan araclard1r genelde yeni baslayanlar kullan1rlar ellerini al1st1rmak icin...
Umar1m k1zmad1n ama ben sadece bilgilendirmek istedim çnkü gercekten anl1yorum takipte ederim zaten sana bi;

Traxxas T-maxx yada S-maxx yak1s1r onuda temin edebiliriz nede olsa izmirdeyiz bulusup internetten gosterebilirim sana yada link veri dur...

RockFord Fosgate

Üye
ewet bende yenı basladım zaten saol yınede bı kac aysonra tamıya veya kyosho almayı dusunuyorum nasıl onlrda dandık mı he senı senı:))))))

ibrahimcay1

Üye
yok be ROCKFORd tamiya bnm eski arac1m ama gercekten super araclar ama dostum onlar pahal1 ozellikle tamiya al1caksan 1milyar gozden c1kar tabi benzinli ise...

RockFord Fosgate

Üye
walla ıstıyom aam kyoshoda ıyı baya kyosho benzınlıde ıyı tamıya elektrıklıde!!!!

ibrahimcay1

Üye
Agam biraz para cıkarcan gozden ama ben ayarlarım sana sen merak etme ok!!!!!!!!!!

RockFord Fosgate

Üye
nereden ayarlıyacan kı?? formula fılan deme sakın ben ıstanbuldan getırtırım!!!

ibrahimcay1

Üye
olum formula nerden getirio zannedon ayr1ca viva var herseyini kars1l1o adam cok ii biri ama ynede yurt d1s1ndan getrmek en iiiisi:)

RockFord Fosgate

Üye
ewet de pahalı ıngıltere ffılan:((

ibrahimcay1

Üye
olsn yaw brz hallederiz annem gumrukcu elnden geleni yapar sana ayp edon!!!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt