Rar Dosyasını Nasıl Açabilirim?

Sponsorlu Bağlantılar

volkanik546

volkanik546

Üye
    Konu Sahibi
Rar Dosyasını Nasıl Açabilirim?
Arkadaşlar rar uzantılı program dosyalarını açamıyorum,bilgisayara hangi programı yükleyip açabilirim?.

En son phone manager pc programını indirdim,açamadım,buna benzer yine rar ile ilgili hiçbir

prog.açılmıyor. Ne yapıcam?

a21a

a21a

Emekli Yönetici
winrar programı ile açabilirsin.. (bilgisayarda)

madhead

madhead

Üye
<div class='quotetop'>(a21a &#064; Dec 18 2005, 12&#58;40 AM) [post=229929]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
winrar programı ile açabilirsin.. (bilgisayarda)
[/b][/quote]
bencede...

volkanik546

volkanik546

Üye
    Konu Sahibi
Winzip var onla denedim ama açmadı,ikiside aynı işe yaramıyormuydu ?

a21a

a21a

Emekli Yönetici

işte winrar 3.50 türkçe.. ve creckli..

madhead

madhead

Üye
<div class='quotetop'>(volkanik546 &#064; Dec 18 2005, 12&#58;46 AM) [post=229940]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
Winzip var onla denedim ama açmad&#305;,ikiside ayn&#305; i&#351;e yaram&#305;yormuydu ?
[/b][/quote]
bildi&#287;im kadar&#305;yla hay&#305;r...winzip rar&#39;lar&#305; açm&#305;yo.ama winrar hem zip hem rar aç&#305;yo..ve daha bi çok uzant&#305;y&#305;..sadece winrar&#39;&#305; kur.winzipi salla

volkanik546

volkanik546

Üye
    Konu Sahibi
<span style="font-size:12pt;line-height:100%"> Eksik olmayın çok teşekkürler hepinize...</span>

TeNNon

Üye
<div class='quotetop'></div><div class='quotemain'> En son phone manager pc programını indirdim,açamadım [/b][/quote]
anladığım kadarıyla telefonuna rar uzantılı programları yükleme ile ilgili bir problemin var.Bu uzantılı programları telefonuna atıp, bir explorer yardımıyla dosyayı bul ve üzerine tıkla.program kurulacaktır.

B16

B16

Üye
eqer pc de açıcaksan winrar proqramını yüklemen qerekir zip le rar'ın qörewi aynı fakat işlewi farklıdır bir rar klasörünü zip ile açamazsın burda anlaştık artı eqer telefonda açıcaksan telefonunun javayı desteklemesi lazım yani .jar uzantılı çalışması bu da qenelde s40 telefonlarda oluyor ama bazı telefonlar hem .jar hemde .sis programı destekliyo bunlarda olur fakat sadece .sis destekleyen telefonlarda tabi telefonda miniwinrar yüklü deqilse açamazsınız.. kolay qelsin..

toprakumit

toprakumit

Üye
Winzip var onla denedim ama açmadı,ikiside aynı işe yaramıyormuydu ?

Winzip yüklersen ikisi aynı işe yaramaz.
Fakat Winrar yüklersen hem zipi açarsın hemde rar' ı...
Bide arkadaşım sen cep telindeki rarımı nasıl açacağını soruyon yoksa ?

ALpeRenBuGRa

ALpeRenBuGRa

Üye
Winrarı Kurarken Jar Kutucuğunuda Işaretlerseniz Jar Uzantılı Oyunları Da Bilgisayarınızda Açabilirsiniz.

ruzgarbjk

Üye
dostum bu mini winrar nasıl yükleniyo

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
winzip Veya Winrar Yardımıyla.

shadow_4434

Üye
evet arkadasım telefona vifi ile indirdiğim dosyayı nasıl açabilirim

1murat1

Üye