Ramazan Mesajı Atmak mı ? Ramazan Ziyareti mi ?


Buğra

Buğra

Admin
    Konu Sahibi
Ramazan ayının ortalarına geldiğimiz şu günlerde eskisi kadar olmasa da eminim ki küçükten büyüğe birçok kişide ramazan bayramı heyecanı vardır. Bende bu kapsamda forumdaki herkese sormak istiyorum. Ramazan bayramını mesaj atarak mı kutluyorsunuz ? Yoksa ramazan bayramında akrabalarınızı ziyarete giderek ( il dışı veya şehir içi ) mi ramazan bayramını kutluyorsunuz ?

Kendi adıma cevap verecek olursam okul veya başka sebeplerden dolayı gitmeme ihtimalim yoksa memlekete uğruyorum :)
 
  • Beğen
Tepkiler: Efe Yakup Karahanlı ve MAERKEK
MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Çok güzel bir konuya değinmişssin . Memleketimde olunca ziyaret yapıyoruz ailecek . Mesaj atmak görüşmek istememek anlamına geliyor bu yüzden aramayı tercih ediyorum
 
  • Beğen
Tepkiler: Efe Yakup Karahanlı ve Buğra
Efe Yakup Karahanlı

Efe Yakup Karahanlı

Moderator
Gidilebileceklere gidilmeli gidilemiyorsa aranmalı bence mesaj samimeyetsiz geliyor insanlara her ne kadar siz samimi olsanız da.
 
  • Beğen
Tepkiler: Buğra

Benzer Konular

MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt