Ramazan Bayramı İle İlgili gönderilebilecek mesajlar

Sponsorlu Bağlantılar

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
    Konu Sahibi
Ramazan Bayramı İle İlgili gönderilebilecek mesajlar
Ramazan bayrami ile ilgili güzel sözler
Güzel ramazan bayramı sözleri
Ramazanda güzel sözler

Kalplerde Sevgi Olsun Gözlerimiz ışık Dolsun ramazan Bayramınız Kutlu Olsun

Bayramların En güzeli ve Hayırlısını Diliyorum Size Ramazan Bayaramınız Mübarek Olsun

Bayramlar, dostlukların öneminin ortaya çıktığı, insanların kardeşçe kucaklaştığı günlerdir. Ramazan bayramınız mübarek olsun.

Birlik ve beraberliğin, kardeşlik ve dostluğun en sıcak şekilde hissedileceği mübarek Kurban Bayramınızın güzel geçmesi dileğiyle. İyi bayramlar.

Birlik ve beraberlikle dolu, her zaman bir öncekinden daha güzel ve hayırlı bayramlar diliyorum.

Küskünlerin barıştığı, mutlulukların zirveye ulaştığı ve güzelliklerin bizimle olduğu bir bayram olması dileğiyle.

Mübarek ramazan bayramının ülkemiz ve ulusumuz için hayırlara vesile olması temennisi ile.

Yüreğine damla damla umut, günlerine bin tatlı mutluluk dolsun.Sevdiklerin hep yanında olsun, yüzün ve gülün hiç solmasın Ramazan Bayramın Kutlu Olsun

Güneşin güzel yüzü yüreğine dokunsun, kabuslar senden uzak melekler baş ucunda olsun. Güneş öyle bir geceye doğsun ki duaların kabul, ramazan bayramın mübarek olsun.

Bayramlar, dargınlıkların unutulduğu, insanların barıştığı, kardeşçe kucaklaştığı günlerdir. Bayramlar, milli ve dini duyguların, inançların, örf ve adetlerin uygulandığı bir toplumda millet olma şuurunun şekillendiği, kuvvetlendiği günlerdir. Sevgi dolu ve huzurlu nice bayramlar geçirmek dileğiyle.

Bin damla serilsin yüreğine, bin mutluluk dolsun gönlüne, bütün hayallerin gerçek olsun. Ramazan bayramın mübarek olsun.

Bugün ellerinizi her zamankinden daha çok acın. Avucunuza melekler gül koysun, yüreğiniz coşsun. Ramazan bayramınız mübarek olsun.

Güzel Düşünceler Nefeslere Dolarsa Güzel Dualar Olur, Dua ise Yüce ALLAH'a Gider Nur Olur, Gökyüzünde Buluşan Dualarımızın NurLanması ümidiyle Bayramınızı Kutlarım

Dua Kapılarının Ağzına Kadar Açık, bela Ve Kötülüklerin Arındırıldığı Bu Güzel Günde Bayramınızı Tüm Sevdiklerinizle Birlikte Hayırlı ve Mutlu geçirmeniz Dilegiğyle Mübarek ramazan Bayramınızı Kutlarım

Çılgınca Esen Rüzgar, Kavurucu Güneşli terleten günler, Yıldızlarla Dolu Bir Dünyadır Bayramlar, Ramazan Bayramınız Mübarek olsun herşey istediğiniz Gibi Olsun inşallah

Bugün Dualarınızı herzamankinden Daha Çok yapın, Koruyucu Melekleriniz Avuçlarınızın içine çiçekler Döksün, Kalplerinize Bedeninize iLham versin, Bayramları En hayırlı şekilde geçirmeyi Nasip Etsin Bizlere, Ramazan bayramınızı Kutlarım Efendim

Sevinç Ve Huzur Dolu Bir umutla Geldi Ramazan Bayramı, Bu Güzel Ayın Mübarek Bayramı Bizlere Mutluluk, Huzur, Güzellikler Nasip Etsin, Bütün müslümanlara Hayırlı Ramazan Bayramı Diliyorum

Mululuk, Huzur, Hayırlarla Dolu Bugünden Daha Güzel yarınlar Diliyorum Mübarek Ramazan Bayramınızı Kutluyorum

Bizi yataran ALLAH a şükürler Olsun, Bütün müslümanlara Hayırlı Olsun, Ramazan Bayramınız Mübarek Olsun

Benim ömrümde ırmaklar vardır sularında hayallerimi yüzdürdüğüm, benim ömrümde sevdiklerim vardır bayramlar ayrı geçince üzüldüğüm Bayramınız mübarek olsun!

Yazın Zaman içinde eski ramazan Sofralarında Yeniden görüşmek dileği iLe 11 Ayın Sultanı ramazan Ayınızın Size güzellikler ve Bereketler getirmesini ve Bayramda Mutluluklar içinde Yoğunlaşmanızı Diliyorum

Bu Mubarek Bayramda Kalplerinizde Barış Gözlerinizde Umut Atrafınızda Sevgi olsun ramazan Bayramınız Mübarek Olsun

Kainatın yaratıcısı ve alemlerin Rabbi yüce Allah'a sonsuz şükürler olsun! Ramazan Bayramı bereketiyle, bolluğuyla gelsin, tüm insanlık için hayırlara vesile olsun

• Beğen
Tepkiler: killlerman ve MeLih_061

codblackops2

codblackops2

Üye
:tşk:

women59

Üye
Minareden atlarim mubarek bayramini kutlarim:D

MeLih_061

MeLih_061

Üye