Ram alanı yetmiyor

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
doqukans2

doqukans2

Üye
    Konu Sahibi
Ram alanı yetmiyor
Geçenlerde 4.0.4 e güncelledim boş ram miktarı 104 mb sinir oldum oyun oynanmadığı gibi tarayıcıyı zor açılıyor bunun bir çaresi varmı ram i nasıl
artırabilirim bir program desteği falan olurmu acil yardım lütfen telefon kasıyor hiç bir şey yapamıyorum

M.F.E

Üye
ram booster yukleyebilirsin

sekil_27

sekil_27

Üye
telini root yapıp gereksiz uygulamalardan arındırıp(facebok,tıwıtır,ofis,google harıta vb az kullanılanları silersin öncelikle,daha bir çok var yaklaşık 140 mb ta cıkar,2.olarakta kur4dun proları hafıza kartına taşırsın(opera mobil,şişme yapmaz)3 olarakta bazı oyunları ıcs açmıyorr,tellen alakası yok,2.3.4 e geri dönerbi,lirsin oyunlar için ,rem de fazla ayrıca (230 mb) ge de

doqukans2

doqukans2

Üye
    Konu Sahibi
root olayı telefonu garanti dışı kalmasını sağlıyormus ondan korkuyorum yoksa hiç beklemiyeceğim

taylan08

Üye
telefonunu rootla swap destekli bir kernel kur telefonuna sonra ramexpander i kur optimal e bas sonra swap i aktif et ram problemin çözülmüş olacak

ugur1000

ugur1000

Üye
ram çok sorun yapmaz hele 100 mb .
eğer tel sonradan güncellenmişse bekle azcık bir güncelleme verip düzeltirler
ayrıca eğer hala ramin Az diyorsan go task manager kur pro sürümünü sitede var prgramda kocaman bi düğme var oradan rami bağagı bi temizlersin

Xelord

Xelord

Üye
root olayı telefonu garanti dışı kalmasını sağlıyormus ondan korkuyorum yoksa hiç beklemiyeceğim

Er ya da geç rootlayacaksın bence :D
Yer açmak için diğer uygulamaları sonlandıran gereksiz programlardan da yükleme, bir işe yaramıyorlar.

taylan08

Üye
  • Beğen
Tepkiler: Xelord
ugur1000

ugur1000

Üye
root için unlockroot ideal xperia tipo ya birsürü yöntem buldum biri işe yaramadı unlockroot işe yaradı aynı şekilde tabletide (polypad 7200) rootladım ayrıca oldu tel sorun yapıyor unlockroot ile unroot yap yada direk supersu uygulamasını kaldır sorun olmuyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt