Quick Reboot Pro [ROOT] v1.4.2.3 [Mod Offline]

Bab-ı Umut

Bab-ı Umut

Üye
    Konu Sahibi
Android sürümü 4.0 ve üzeri root'lu cihazlarda kullanabileceğiniz 1.6 MB boyutunda gelişmiş yeniden başlatma uygulamasıdır. Google Play Store'de 4.8 gibi güzel bir oy almış, bu tür uygulamayı kullanmayı sevenlere rahatça tavsiye ediyorum diyebilirim.

Kullanılabilen mevcut seçeneklerden bazıları:
- Normal yeniden başlatma,
- Güvenli moda girme,
- Hızlı yeniden başlatma (UI/uygulamalar)
- Recovery moduna girme,
- Cihazı kapatma gibi seçenekleri vardır.

WHAT'S NEW

Updates for the version 1.4.2.3
- Fixed reboot to recovery not working for some users
- Text updates
- Updated actions' logic. This is an improvement to the overall functionality on legacy platforms. Officially tested on Android versions ahead 4.0
- ***Warning*** Due to the changes included in this update, it's mandatory to delete installed shortcuts, if any. You can reinstall them right away
Previous changes include Android 7.1 support, shortcuts and more. Head over the "Version history" within the app for a full list of changes!

Mod İnfo: License patched offline no need an active internet connection to check license
İçeriği görebilmek için Giriş yap veya üye ol.


 
kralberk13

kralberk13

Üye
:tşk:
 
  • Beğen
Tepkiler: Bab-ı Umut
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt