Quick Reboot Pro [ROOT] v1.4.2.1 [Mod]

Bab-ı Umut

Bab-ı Umut

Üye
    Konu Sahibi
Android sürümü 4.0 ve üzeri root'lu cihazlarda kullanabileceğiniz 1.6 MB boyutunda gelişmiş yeniden başlatma uygulamasıdır. Google Play Store'de 4.8 gibi güzel bir oy almış, bu tür uygulamayı kullanmayı sevenlere rahatça tavsiye ediyorum diyebilirim.

Kullanılabilen mevcut seçeneklerden bazıları:
- Normal yeniden başlatma,
- Güvenli moda girme,
- Hızlı yeniden başlatma (UI/uygulamalar)
- Recovery moduna girme,
- Cihazı kapatma gibi seçenekleri vardır.

WHAT'S NEW
v 1.4.2.1
- Fixed crashing due to the power off shortcut not working fine
- Force the app to use system's "reboot" binary: busybox's reboot applet could not work well on some devices/ROMs. Once it is installed, will be used as default by a shell when the "reboot" command is issued. This update makes actions which use reboot binary work fine for everyone

İçeriği görebilmek için Giriş yap veya üye ol.


 
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt