Quick Panel Simge Renklerini değiştirmek mümkün mü ?

Sponsorlu Bağlantılar

gıwıliler

gıwıliler

Üye
    Konu Sahibi
Quick Panel Simge Renklerini değiştirmek mümkün mü ?
Telefonum GMD Quadro 4 jb 4.2.1 yüklü stock rom quik panelde simgeye tıklayıp aktif ettıgımızde rengi mavi ve ben bunu beyaz olarak değiştirmek istiyorum bu mümkünmü nasıl yapabilirim önceden xperia kullanıyodum onda basitti apksını bulup photoshopda rengini değiştiriyordum ama bu telefonda apksını falanda bulamadım yardımcı olursanız sevinirim . Teşekkürler

djdeycan

djdeycan

Üye
telefonu rootlayıp xposed yükleyip daha sonra xquicksettings adlı modulu indirip aktif ederseniz değişiklik yapabilirsiniz

gıwıliler

gıwıliler

Üye
    Konu Sahibi
telefonu rootlayıp xposed yükleyip daha sonra xquicksettings adlı modulu indirip aktif ederseniz değişiklik yapabilirsiniz
dediğin modülüyukledim fakat bi değişiklik olmadı renklerı degıstır dedım falan bi hareket yok kardesım

djdeycan

djdeycan

Üye
xposed üzerinden modülü aktif edip telefonu kapatıp açıyorsunuz daha sonra modüle girip üstündeki kutucuğa tik koyun modül kendindende aktif olsun daha sonra renk ayarlamalarını yapıp telefonu açıp kapatınca olması gerekir olmuyorsa cihazınızla uyumlu olmayabilir bende oluyor çünkü
rootlumu cihaz

SHS

SHS

Üye
cihaz hafızasına kurun xposed ve modülleri

The Shadow

The Shadow

Üye
GravityBox ile yapabilirsin :oke:

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Wanam xposed dene her renk var. Bildirime dokunduğundaki o rengi dahi değiştirebilirsin.

gıwıliler

gıwıliler

Üye
    Konu Sahibi
cihaz hafızasına kurun xposed ve modülleri
evet cıhaz hafızasında kurulu
GravityBox ile yapabilirsin :oke:
gravity yuklu onunla sımge rengı falan degıstırdım ama quik paneli bulamadım
Wanam xposed dene her renk var. Bildirime dokunduğundaki o rengi dahi değiştirebilirsin.
wanam samsung cıhazlar ıcın dıyorlar ama onuda bı denıyım kardesım sagol

Üst Alt