quatro f1453 kullananlar

Sponsorlu Bağlantılar

 • 5 Kasım 2014
 • 4853 Okunma
 • 5 Cevap

 1. 5 Kasım 2014 #1
  Sponsorlu Bağlantılar

  Arkadaşlar Çin üretimi bu telefonu Türk firması türkiyeye getirmiş bi sitede çok yorum yapıldı iyi diye hiç kötüleyen yok . Acaba sizlerin arasında varmı kullanan almayi düşünüyorum ama emin değilim yardımcı olurmusunuz alınır mı sizce ?
   


  Yazan: safakk34

  Sponsorlu Bağlantılar
  Samsung ile gönderdi
 2. 5 Kasım 2014 #2

  Ben sadece Çin malı diye almazdım çünkü sağlığınızı riske atıyor. Onun dışında yorumları okudum bataryasından memnun olmayan var sadece genel anlamda yorumlar iyi.. Sağlık açısından ne gibi zarar verir dersen , telefonlardaki SAR (radyasyon) değeri önemlidir belli bir düzeyi geçmemesi gerekir.
   
 3. 5 Kasım 2014 #3
  Sar konusu aklıma gelmemişti şimdi araştırdım doğruysa 0.46 imiş sar değeri . S3 0.34 . En yüksek I phone da çıkıyo 1 in üzerinde . Yani o kadar para veriyorsunuz bide sağlığınızdan oluyorsunuz :)
   
  Samsung ile gönderdi
 4. 7 Kasım 2014 #4
  Discovery nasıl
   
  Samsung ile gönderdi
 5. 17 Aralık 2014 #5
  Arkadaşım ilk satıldığı zamanlar gittigidiyordan çekle uygun fiyata aldı fena değil.Telefonun sar değeri yüksek değil.Şarjından memnun.Gps için servise yolladı.3 günde yapıp göndermişler.Servisinden memnun kaldı.Fiyatına göre iyi
   
 6. 14 Aralık 2015 #6
  Arkadaşlar ürünü ben aldım plus versiyonu üstelik mal kaliteli, üzerinde ithalatçı yazmıyor imalatçı firma olarak görünüyor Ben o kadar marka manyağı değilim. Tutup tuvalete düşürme riski bulunan, üzerine çay dökülme riski bulunan bir elektronik cihaza (ki kendisi orjinalinde telefon olarak çalışması lazım gerekir) 1000 liranın üzerinde bir fiyat ödeyemem. İhtiyaçlarımı fazlasıyla karşılıyor. Dayanıklı bataryadan şüphe etmiştim. iki gün gidiyor bataryası. Helal olsun. 650 Tl ye aldım bir haftadır kullanıyorum. Bir kere bile donma yapmadı. Şarjsız kalmadım. Türk malı değil mi demeyin adamlar bu sefer yapmış.
  ---
  Ha bu arada güncelleme ile ilgili aldıktan sonra iki sefer güncelleme attı, güncellemeden sonra radyo falan bir iki bir şey daha göründü ve değişti. Acaba diğer androite güncelleme yapar mı bilmiyorum kit katın üzerine çıkarmı yani. Ama pekte aramıyorum hanisi. herkese selam iyi çalışmalar.
   

Hızlı Cevapla

Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...
16/06/2019 - 05:53