QuasarMX Pro v1.09[1090] S^3 Anna Belle Signed

Sponsorlu Bağlantılar

asigsasi

asigsasi

Üye
    Konu Sahibi
QuasarMX Pro v1.09[1090] S^3 Anna Belle Signed
Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

QuasarMX bir kişisel müzik çalar nasıl olması gerektiği ifadedir: şık, hızlı ve kullanışlı - küçük bir ekranda uydurma uğruna özellikleri ve işlevsellikten ödün vermeden.

Yeni Özellikler:
• (popüler talep tarafından) bir hacim dengesi özelliği eklendi;
Hala tüp benzeri doygunluk etkisi yumuşak kırpma kullanarak kırpmayı engellemeye çalışırken genel hacmini yükseltmek için deneysel bir Dynamic Range Sıkıştırma filtre eklendi •; ◦Note: çıktı kalitesi sıkıştırma etkisi nedeniyle yaşayacaktır. Eğer hacmini maksimuma çıkarmak için gerek ve birkaç artırıcılar etkin varsa, sadece kullanın.

İyileştirmeler:
• uygulaması artık doğru seçilmiş ve aynı zamanda yeniden başlatma veya playlist anahtarlama üzerine çalma görünümünde bir önceki konumunu geri yükler hangi madde hatırlar;
• Optimize bölüm / grup kaydırma yatay kuvvetli darbeyle müdahale değil.

Bugfixes:
• Her bir kanal ("denge bug") yanlış hacmine yol açabilir parametrik ekolayzır NEON optimizasyonu Sabit bir sorunu;
• sistem güç kaybettiğinde kaybolmasına ayarları neden olur ya da ( olarak çöküyor Qt bir hata için geçici bir çözüm eklendi;
• meta-veri veritabanı bozulmasına neden olacak bir sorunu düzeltildi;
Çalma listeleri ve / veya bunları yönetmek arasındaki geçiş yaparken • Bir Sabit kazasında;
• Ayarlar> "Cache ve Depolama" İndirilen tüm sanat kapak dosyaları kaldırmak için bu seçeneği Sabit;
• çalma görünümünde gruplandırma kapak sanat görünümünde kullanılan gruplama geri düşmek çalma görünümünde bölüm kaydıraç engelli Sabit;
• iz sanatçı yani albüm sanatçı, farklı bir gruptaki her öğe üzerinde sanatçı ve albüm bilgisini göstermek için çalma listesi görünümü düzeltildi. derlemeleri ("Çeşitli sanatçılar")
• Her zaman sanatçı ve gruplama albüm bilgileri devre dışı göstermek için çalma listesi görünümü düzeltildi.
• üzerine ve çoğaltılmıştır sanat resim dosyalarını kapsayacak neden olduğunu Cover Art Downloader bir sorunu düzeltildi;
• Çalma hiç dosya bulunamadı bir kaza Sabit (örneğin SD kart çıkarıldı zaman);
Recursively sembolik bağ döngüler içerir dizinleri tararken • dosya tarayıcı bir kaza Sabit;
• Ekran döndürme sorunu düzeltildi;
• doku bellek agresif tahsisi nedeniyle performans sorunu düzeltildi.

Ekli dosyalar

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: Allen_DC, Murdoc Massaka ve bbb2

mc_technosoft

Üye
Ellerine Sağlık.... Emeğine Saygılarımı sunuyorum...

• Beğen
Tepkiler: asigsasi
Darqos

Darqos

Üye
Online müzik dinleyebiliyormuyuz isa abi

Murdoc Massaka

Murdoc Massaka

Üye
Nokia e6da tam ekran olur mu? Genelde indiriyoruz yarım kalıyor da :ehe

Murdoc Massaka

Murdoc Massaka

Üye
Adam e6 kullanıcısı değil fp2 kullanıyo :D
konu başlığına bakarsan anna belle yazıyor. Bilindiği üzere nokia e6 da belle. Ekran yan olduğu için uygulamalar yarım ekran oluyor. Böyle bir sorun olur mu diye sordum. Az dikkat!

asigsasi

asigsasi

Üye
    Konu Sahibi
konu başlığına bakarsan anna belle yazıyor. Bilindiği üzere nokia e6 da belle. Ekran yan olduğu için uygulamalar yarım ekran oluyor. Böyle bir sorun olur mu diye sordum. Az dikkat!
indirip denemen lazım yarım ekran olamaz galiba

• Beğen
Tepkiler: Darqos
Darqos

Darqos

Üye
  • Beğen
Tepkiler: asigsasi
Jan

Jan

Üye
Yine bir maxicep farkı yine bir Asigasi :) Teşekkürler isacım başarılarının devamını dilemek istiyorum Symbian her ne kadar ölsede sen onu yaşatıyorsun eyvAllah :)

symztrk28

symztrk28

Üye
Ellerine saglik, emegine saglik, yine harika yine mukemmel! Maxicep ve moderatorlerini kesfetmeden once(bir kac ay evvele kadar) telefonum bir hicmis onu fark ettim. Yani bir insan telefonun ozelliklerini iki sene sonra mi farkeder. Nokia603 artik uretilmiyor galiba ama ben yine de cok memnunum. Bu ugrasilariniz sayesinde cok degisik gelismeler oldu telefonumda. Ne kadar tesekkur etsem az.
Bu program bence daha fazla one cikmali. :/

mars259

mars259

Üye
tesekkurler ustad

43melih

Üye
Ya bazen takılıyo kalıyo ne program çalışıo nede telefon sadece bende mi oluyo?

• Beğen
Tepkiler: symztrk28
symztrk28

symztrk28

Üye
Ya bazen takılıyo kalıyo ne program çalışıo nede telefon sadece bende mi oluyo?
hayır, bende de takılıyordu. O yüzden sildin. yazık oldu. O kadar da beğenmiştim oysaki...

FatihAltundağ

Üye
usta eline sağlık

tracyonur

Üye
müzik hızlandıran ve sesi bozmayan bir program var mı acaba?

Üst Alt