"Quaresma olmasaydı, Maicon'u alacaktım"

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
aLone

aLone

Üye
    Konu Sahibi
Ricardo Quaresma’nın transferini gerçekleştiren ekibin başında yer alan Beşiktaş Futbol Komitesi Başkanı Serdal Adalı, camiayı heyecanlandıracak bir iddiada bulundu.
Portekizli yıldızın transferi için tam 6 kez İtalya seferine çıkan ve sonunda bu önemli oyuncuyu siyah beyazlılara kazandıran Adalı, “Quaresma olmasaydı, Maicon’u alacaktım” dedi.
Asbaşkan Ertunç Soğancıoğlu’nun oğlu Anıl Soğancıoğlu’nun düğün töreninde Hürriyet’e konuşan Serdal Adalı, şunları söyledi: “Taraftarımızın coşkusu ve şampiyonluk isteği gözümüzü döndürdü. Quaresma transferi için başkanımız Yıldırım Demirören’le tam 6 kez gittiğimiz İtalya’da Inter’in yöneticileri ve menajerleriyle sıcak ilişkiler kurduk. Beşiktaş, orada inanılmaz itibar görüyor. Quaresma ve menajeri Mendes’le iki kez görüştüğümüzde sonuç alamamıştık.
Hiç zor olmadı
Inter Kulübü’nün menajerleri takımdan her futbolcunun satılabileceğini belirtince gözümü kararttım ve Maicon’u sordum. ‘İstiyorsanız 30 milyon bonservis ücreti karşılığında size verebiliriz’ dediler. Inter’le olan sözleşmesi 2011 yılında bitecek olan Maicon’u gözümüze kestirmiştik.
Ancak son anda Quaresma yeşil ışık yakınca Brezilyalı oyuncudan vazgeçtik. Quaresma’nın transferi bizim için zor olmadı.
Güney Afrika’da ilk sambayı o yaptı
Dünya Kupası’nın 1 numaralı favorisi Brezilya Milli Takımı’nda forma giyen Maicon, 15 Haziran’da Kuzey Kore ile oynanan ilk maçlarında açılış golünü atan isimdi. 55 dakika kalesini gole kapatan rakibin direncini nefis bir golle kıran Maicon, sağbekte oynama-sına rağmen sık sık ileri çıkarak ataklara katkıda bulunuyor.

Maicon kimdir? Adı: Maicon Douglas Sisenando
Boy: 1.84 cm
Mevkii: Sağ bek
Ülkesi: Brezilya
Oynadığı kulüpler: Cruzeiro, Monaco, Inter
Milli takım: 50 maç, 5 gol

haltie

haltie

Üye
queresmayı alan onuda alır :ehe

aLone

aLone

Üye
    Konu Sahibi
abrttık mı ne:ehe

'Davut

'Davut

Üye

Harbi mi...:d:

Quresmayı olmasaydı Maiconu mu alacaktın...:d:

Trasfer yapmış çoşmuş bu ...:d: bu hava ile Kimleri alamazsınız....:d:

exorcist

exorcist

Üye
real madridin elinden alırdınız 35 milyon euroya

aLone

aLone

Üye
    Konu Sahibi
tamam itiraf ediyorum abarttık biraz:ehe

Kingmortall

Kingmortall

Üye
:kop::kop::kop: koptum harbiden:haha::haha::haha:

haltie

haltie

Üye
adam queresmayı almış konuşmaya hakkı var çünkü biri maicon biri queresma biri messi biri queresma olsa anlarım;)biz kimleri getirenleri duyuyoruz her sene bu onların yanında çok masum ve gerçekci bence.:ehe

CryDaqqeR

CryDaqqeR

Üye
adam queresmayı almış konuşmaya hakkı var çünkü biri maicon biri queresma biri messi biri queresma olsa anlarım;)biz kimleri getirenleri duyuyoruz her sene bu onların yanında çok masum ve gerçekci bence.:ehe
katılıyorum klose,ronaldinho,kaka,henry,.. diğer takımlar bunları alıyor.......ken biz Quaresma'yı aldık.
:ehe Maicon'da olabilirdi belki

Progressivity

Progressivity

Üye
Quaresmanın gelmesi çok çok çok mucize olur diyen arkadaş Maicon u da alırsak sakın şaşırma :D

Hkn's

Üye
resmen gaza gelmiş

Kingmortall

Kingmortall

Üye
halit abi queresma değil quaresma olucaktı :ehe

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...