Qtweak ile ilgili bir sorun

Sponsorlu Bağlantılar

VeysiTekinTR

VeysiTekinTR

Üye
    Konu Sahibi
Qtweak ile ilgili bir sorun
Arkadaşlar Qtweak üzerinden mohammadag togglelarını yüklerken sorun yaşıyorum. kurulum sırasında belirtilen komutları girdiğim halde togglelar eklenmiyor. qtweak a 2-3-4 vs. gibi toggle komutlarını girdiğim halde komut yok diye hata veriyor. Bu hata hakkında bilgisi olan var mı? Coderus un toggle larını lütfen önermeyin çünkü tasarım olarak mohammadag toggları çok daha iyi.

Seglopsi

Seglopsi

Üye
bence unrestricted'i kur coderus'un.

VeysiTekinTR

VeysiTekinTR

Üye
    Konu Sahibi
bence unrestricted'i kur coderus'un.

Mag'ın toggleları daha çok hoşuma gidiyor hocam o yüzden onu yüklüyorum. Qtweak te ilk defa böyle bir sorunla karşılaştım. daha önce defalarca yükleyip kaldırdım. hiç böyle bir şey yaşamadım.

VeysiTekinTR

VeysiTekinTR

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar konu hakkında bilgisi olan yok mu acaba. qtweak üzerinden Mag'ın toggleları kurulmuyor. sebebini veya çözümünü bilen kimse yok mu?

Seglopsi

Seglopsi

Üye

bu da fena degil ama :)

VeysiTekinTR

VeysiTekinTR

Üye
    Konu Sahibi
Hocam sorunu çözdüm. Qtweak'in 9.7.8 sürümü sorunsuz yükledi. şuan ki mevcut son sürümde Coderusun aegis-install & opensudo modu aktif eski sürümde inception modu. mag'ın toggleları inceptiona göre yüklüyordum. sorun bundan kaynaklıymış. en sonunda oldu :) koca forumda sorunumla bir sen ilgilendim üstadım sanada çok teşekkür ederim iyi forumlar :)

Seglopsi

Seglopsi

Üye
ben daha coderus'un aegis-install & opensudo'sunu arastirmadim ve yuklemedigim icin bilgim yoktu.

- - - Eklendi - - -

bu arada karisiklik olmasin resim coderus unrestricted system ui'den.

VeysiTekinTR

VeysiTekinTR

Üye
    Konu Sahibi
ben daha coderus'un aegis-install & opensudo'sunu arastirmadim ve yuklemedigim icin bilgim yoktu.

- - - Eklendi - - -

bu arada karisiklik olmasin resim coderus unrestricted system ui'den.
Biliyorum hocam ama Mag'ın togglarının efektleri çok hoşuma gidiyor. özellikle 0.4.1 sürümü çok hoş.

Üst Alt