QTranslate v6.5.0 (Çeviri Siteleri ile Birebir Anında Çeviri)

Sponsorlu Bağlantılar

Bab-ı Umut

Bab-ı Umut

Üye
    Konu Sahibi
QTranslate v6.5.0 (Çeviri Siteleri ile Birebir Anında Çeviri)
Arkadaşlar, QTranslate v6.5.0 uygulaması, Google, Microsoft, Yandex, Babylon ve benzeri siteler ile birebir aynı çeviriyi yapan, Windows'ta kullanabileceğiniz, şahsen beğeneceğinizi umduğum bir uygulamadır. Sürekli olarak çeviri yapıyorsanız, ikide bir o siteye gir yok olmadı bu siteye gir derdi ile uğraşmanıza gerek yok. Bu uygulamayı açın, metni yapıştırın, ardından çeviri hizmeti veren Google, Yandex ve benzeri seçeneklere uygulamanın sol üst köşesinde tıklayarak anında çeviriyi görebilirsiniz. anında çeviri için uygulamanın sağ üst köşesinden ilgili seçeneği tıklayıp etkinleştirmeyi de unutmayın ama.

Kullanmak için tabiki internet olması lazım. Yani çevrimdışı çeviri özelliği yok malesef ama yinede çok kullanışlı olduğunu düşünüyorum. Çevrim dışı seçeneği de olsaydı hani hiç fena olmazdı yani. :gul:

Resmi Sitesi:
Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

Ekli dosyalar

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: vedat1966, TheNightMare., Mesut Aktaş ve 1 kişi daha

PALA.

PALA.

Üye
Paylaşım için teşekkürler...
Güzel program umarım güvenlik zafiyeti yoktur... Linkteki .rar dosyası bozuktur.
Program tamamen kapanmıyor, sistem tepsisinde kaldırmak için,
Sağ üst köşedeki butona tıklayın, genişletilmiş > kapatılınca sistem tepsisine küçült seçeneğindeki işareti kaldırın...

• Beğen
Tepkiler: Bab-ı Umut
Bab-ı Umut

Bab-ı Umut

Üye
    Konu Sahibi
Paylaşım için teşekkürler...
Güzel program umarım güvenlik zafiyeti yoktur... Linkteki .rar dosyası bozuktur.
Program tamamen kapanmıyor, sistem tepsisinde kaldırmak için,
Sağ üst köşedeki butona tıklayın, genişletilmiş > kapatılınca sistem tepsisine küçült seçeneğindeki işareti kaldırın...

Kapatsanız da simge durumuna geliyor. nedeni sanırım anlık kelime takibi için. güvenlik konusunda kaspersky uyarı vermedi. ama yinede lazım olmadığı zaman çıkış yapmakta yarar var bence

• Beğen
Tepkiler: PALA.
PALA.

PALA.

Üye
Kapatsanız da simge durumuna geliyor. nedeni sanırım anlık kelime takibi için. güvenlik konusunda kaspersky uyarı vermedi. ama yinede lazım olmadığı zaman çıkış yapmakta yarar var bence
Dediğim ayarı yapınca programı kapattığınız vakit, sistem tepsisinden ve arka plandan kalkıyor. Hızlı çalışması içindir...
Virüs totalde tarattım, 58 tane güvenlik yazılımı ile, biri hariç hepsi güvenli. Muhtemelen ağı kullandığı için şüpheli gördü.

• Beğen
Bab-ı Umut

Bab-ı Umut

Üye
    Konu Sahibi
Dediğim ayarı yapınca programı kapattığınız vakit, sistem tepsisinden ve arka plandan kalkıyor. Hızlı çalışması içindir...
Virüs totalde tarattım, 58 tane güvenlik yazılımı ile, biri hariç hepsi güvenli. Muhtemelen ağı kullandığı için şüpheli gördü.

Benim de içime şüphe düşürdün şimdi. Bende 4 tane uyarı verdi. Ama yinede kendim kullanmaya devam edecem. Zaten bilgisayarda çalınacak bir bilgim de yok doğrusu.

Ekli dosyalar

• Beğen
PALA.

PALA.

Üye
Benim de içime şüphe düşürdün şimdi. Bende 4 tane uyarı verdi. Ama yinede kendim kullanmaya devam edecem. Zaten bilgisayarda çalınacak bir bilgim de yok doğrusu.
Bencede kullanılabilir güzel uygulama .rar dosyası hasarlı açılmıyor onu diyordum.

Son düzenleme:
  • Beğen
Bab-ı Umut

Bab-ı Umut

Üye
    Konu Sahibi
Bencede kullanılabilir güzel uygulama .rar dosyası hasarlı açılmıyor onu diyordum.

Rar dosyasını silip tekrar yükledim. Yinede rardan çıkarmada sorun olursa resmi sitesinden de indirilebilir
Resmi Sitesi:

• Beğen