Qtappbooster?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
najanaja

najanaja

Üye
    Konu Sahibi
Qtappbooster?
beyler bunun ne olduğunu bilen warmı anna güncellemesi yaptıktan sonra telşi açtığımda otomatik açılıyor jbak taskman açtığımda arka planda çalıştığını görüyorum fakat basınca hiçbişey olmuyor uygulama açılmıyor artı telin hiçbi yerinde böle bi uygulama yok sizlerde de warmı bu uygulama ne olduğunu biliyor musunuz?

by_oguz

by_oguz

Üye
anna yükleyince benim teldede cıktı dediğin. ne diye bakayım dedim acmadı sistem hatası dedi kendiliğinden kayboldu :D

najanaja

najanaja

Üye
    Konu Sahibi
yok senin dediğin sistem hatası diyen signal booster diye bişey oaynısı bende de oldu fakat onu bulabilirsin telde tabi açınca hep sistem hatası diyo bul a gel adını yaz çıkıyo. benim dediğim başka bişey telin hiçbiyerinde görünmüyo sadece jbak taskman ile arka planda çalıştığı görünüyo fakat basınca hiçbi işlem yapmıyo açılmıyo. ismine bakarsan açılışta çalışan uygulamaları yönetmek için sanki. Ama maalesef çalıştıramadığım için öğrenemicem en güzeli sonlandırayım ben onu.

tuzluca76

tuzluca76

Üye
Qt İle Yazılan Uygulamaları Hızlandırmak İçin Kullanılan Bir Yazılım Olsa Gerek İsmi Bunu Gösteriyor. İsabet Bir Uygulama Olmuş :)

najanaja

najanaja

Üye
    Konu Sahibi
oda çalışsın arka planda bi o eksikti yakında ram diye bişey kalmayacak telde herşey arka planda.

SilentOne

SilentOne

Üye
bu arada annada bnim ren kafadan 20 mb düştü yha ramblow ile okdr temizlememe raqmen

Makale_Helvetia

Makale_Helvetia

Üye
ben pek bir farkını görmedim kapatınca da anı şekilde çalışıyor qtli uygulamalar..boost falan hikaye :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt