Qt v4.08(0) + QtMobility v1.02(0) + QtWebkit v4.08(0) + Qt components v1.01(0) Symbian^3 Signed

ovi mağazadan indirme hatası yaşayanlar smartinstaller adm yi yüklesinler sorun düzeliyor

Bende de yuku olanlari kaldirdim oldu

Tepkiler: asigsasi
arkadaşlar yükleyeblen varsa yüklü uygulamalardn setifika tarihlerini söyleyebilirmi?

Mr.Pro

Üye
Dostum cfw symbian belleye kurmaya çalışıyorum ama yüklenmiyor diyor

yasin213

Üye
Dostum Symbian Belle CFW sadece S60v5'in modlanmış, düzenlenmiş yazılımıdır. Yani Belle yazılımını yüklemiş olmuyoruz.
5800'a en fazla Qt 4.7.3 yüklenebilir.

Son düzenleme:

Mr.Pro

Üye
Dostum Symbian Belle CFW sadece S60v5'in modlanmış, düzenlenmiş yazılımıdır. Yani Belle yazılımını yüklemiş olmuyoruz.
5800'a en fazla Qt 4.074 yüklenebilir.
v5 bölümündende yüklemeye çalıştım olmadı
yüklüdür alttaki linkte qt info yü indirerek kontrol edebilirsiniz
denedim hata veriyor
https://www.maxicep.com/forum/konu/setactive-qtinfo-v3-00-1-s60v3-s-1-s-3-signed.589037/
denedim hata veriyor yüklüdeğil diyr

yasin213

Üye
Bunu dene

Mesut Aktaş

Co-Admin
Atış serbest, kullanıcıya olmaz dedikce olur diye karşılık vermesinin tek sonucu olarak denemeni öneririm, kesinlikle denemelisin, yine soracaksın biliyorum olur mu diye kesinlikle denemelisin

Mr.Pro

Üye
Atış serbest, kullanıcıya olmaz dedikce olur diye karşılık vermesinin tek sonucu olarak denemeni öneririm, kesinlikle denemelisin, yine soracaksın biliyorum olur mu diye kesinlikle denemelisin
iyi fikir dosyaları bulabilirsem flashlarım telefona

1. olan Qt_4.8.0 yükleyemiyorum hata veriyor. Hatada sadece yüklenemiyor yazıyor.
Nokia E6
Lütfen yardım, LÜTFEN