Qt Sdk Arayüz geliştirme

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Uruloki

Uruloki

Üye
    Konu Sahibi
Qt Sdk Arayüz geliştirme
Öncelikle selam arkadaşlar bu forumdaki çoğu kişi nokianın Qt tabanlı symbian üretme çabalarını ve çoğu internet sitesinde dolaşıyor , çoğu video sitesinde neler yapılabilir gözüküyor ben öncelikle birkaç arkadaş birleşip bir arayüz geliştirelim ya da program yapalım istiyorum Qt bilgisi olan ve ya öğrenirim diyen(bende bilmiyorum açıkcası) varsa dediğim gibi bir arayüz yapabiliriz telefonumuza çok da şık olur yalnızca N8 değil tüm S^3 tabanlı cihazlara uygun olabilicek

Şimdi gelelim Qt nedir Qt kullanıcıların kolaylıkla uygulama, arayüz geliştirebiliceği bir platformdur programlama dili ise Symbian C++ dır ve bununla birlikte symbian iyice linux a dönmektedir ve herkes bilirki linux en hızlısısdr en görselidir ve ücretsidir yani sistem çok iyi olmaktadır siyebiliriz bu platform ile

ve sadece şu videoyu eklemek istiyorum örnek olarak arkadaş bunu 5800 ile yapmış(5800 gpuya sahip değil onun için ufak takılalar var yada videonun fpsi düşük)

• Beğen
Tepkiler: ThebLue16 ve orcusss

mc_mfi

Üye
bu gerçekten süper aslında şu an alım da bi arayüz canlandırıyom ama vaktim yoq (azbişi qt den anlıyom)

Uruloki

Uruloki

Üye
    Konu Sahibi
ya slında bu nekadar kötü bir arayüz deceğimize yada kameraya kalite lazım deiyeceğimize yeni baştan yapabiliceğimiz bir sistem kuralım diyorum ne zaman boş vaktin var senin peki

serhatoktar

serhatoktar

Üye
merhaba ..herp48 paylasım için tşk.Ben bir sey sorucam sadece böle bir arayüzü nasıl bulabiliriz nerden bulabiliriz ...

Uruloki

Uruloki

Üye
    Konu Sahibi
adam bunu s60 için yapmış link filanda vermemiş eğer biz topluluk olarak uğraşırsak yapabiliriz

serhatoktar

serhatoktar

Üye
Ben bi arastırma yaptım sonucunda bunu indirdim .........qt-sdk-win-opensource-2010.05 320 mb nedir bu

Uruloki

Uruloki

Üye
    Konu Sahibi
dostum google a qt yazarsan sitesi gelir ordan symbian için olanı var onu indirip telefona kur onunla program yaz olmadı qt türkiye adresinde daha fazla bilgi bulabilirsin ama senin indirdiğinde pc de geliştirip sonra telefona atmaya yarayan bir program orda simülasyonda var

--------------- Ekleme ---------------

yok mu Qt bilgisi olan

vito andolini

vito andolini

Üye
ben bi bk bilmem ama yardım ederim

Uruloki

Uruloki

Üye
    Konu Sahibi
dostum öncelikle bir site vericem orayı incele ama hazır 15 tatil gelmişken birkaç kişi bulup başlamalıyız çünkü ikimizde bilmiyoruz maalesef buyur link:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt