Qt nun hepsni yukledm pips yuklenmyor guncelenme hatasnı alyrum ndn yrdm

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

osmndmr.32

Üye
    Konu Sahibi
Qt nun hepsni yukledm pips yuklenmyor guncelenme hatasnı alyrum ndn yrdm
Yardm edn dostlarm ndn olablr bu olay anlamş dglm !

Mert045

Mert045

Üye
qt içinde zaten pips var.

osmndmr.32

Üye
    Konu Sahibi
war ama yuklemyor ndn oluyor bu

Mert045

Mert045

Üye
Kardeşim sen qt 4.7.3 yükle içinde pips var zaten sonradan yüklemene gerek yok.

AHKE

AHKE

Üye
bu qt flan ne oluyor

osmndmr.32

Üye
    Konu Sahibi
Kardeşim sen qt 4.7.3 yükle içinde pips var zaten sonradan yüklemene gerek yok.

Yok yukledm ama pips yi yukleyecğnde hata veryor countine yazı çkyor eWET DEDM GEÇTM YANI ONU YUKLEMYOR.

MUHAMMED

MUHAMMED

Üye
Ben youtube downloader için QT hatası alıyordum, Nokia nın sitesinden 4.7.3 ü indirdim yükledim ama aynı hatayı yine veriyor. Anlamadım gitti şu meleti... Madem gerekli bişey güncellemeyle vermiyorlar da!!

osmndmr.32

Üye
    Konu Sahibi
Ben youtube downloader için QT hatası alıyordum, Nokia nın sitesinden 4.7.3 ü indirdim yükledim ama aynı hatayı yine veriyor. Anlamadım gitti şu meleti... Madem gerekli bişey güncellemeyle vermiyorlar da!!

Aynen sana katılıyorum duzgun veryolr ama anlatmyolar bi arkadas yardm eti sglsn şmd tskr etmeye gtcem.

Emrgncy

Emrgncy

Üye
Kardeş sen tele bir soft format atıp Qt 4. 7. 3 ü tekrar yükle

telefonda daha önceden pıps varmıydı?

sinanorta

sinanorta

Üye
Bu pips gibi veya qt gibi sorunların başında CFW'ler vardır. O yüzden CFW yüklerken QT sorunu var mı diye araştırın. Eğer CFW yüklediysen CFW'yi telefondan kaldır. Ayrıca CFW'ler telefonun kendi performansınıda düşürür.

ismetdurba

ismetdurba

Üye

5800 a Qt yükleyip program çalıştırmak için hafıza kartını çıkarın tele soft format atın güncellemeden harita güncellenir pips installer yüklenmiş olur daha sonra mağazaya girip puppy talk yüklenir böylece Qt yüklenmiş olur veya harita güncellemesinden sonra fazla c hafızası gidiyor derseniz M.hegazy disk e ye yüklenen qtyi de yükleyebilirsiniz Qt mobilty gerektiren uygulama olursada bu ayrı olarak indirilır forumda var qt mobility1.0.3 tü galiba bunu yükleyerek çaliştırabilirsiniz ben direk tel hafızasına kuruyorum Qt yi 1.yöntemi yani

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt