qooApps qooSystem Widget v1.02(1) S60v5 S^3 Anna Belle Signed


Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
    Konu Sahibi
dersimli_62' Alıntı:

Bu müthiş uygulama sayesinde telefonunuzun RAM,WiFi,Pil ve depolama yeri ,CPU kullanımı,arka planda çalışan uygulamalar dahil birçoğunu yönetebilir ve ana ekrana widget olarak ekleyebilirsiniz.

NOT:Uygulama Ovi'den dersimli_62 tarafından satın alınmıştır.İyi kullanımlar diliyorum..


Teşekkürler :)
 

Ekli dosyalar

  • Beğen
Tepkiler: Bedo02, MaxipmaN, hsn6262 ve 1 kişi daha
ANIL

ANIL

Admin
Teşekkürler :oke:
 
  • Beğen
Tepkiler: Mesut Aktaş
akifd

akifd

Üye
Teşekkürler
 
ॐOsMaN

ॐOsMaN

Üye
güzelmiş :tşk:
 
Pringles

Pringles

Üye
teşekkürler
 
manolyam63

manolyam63

Üye
bende tlf nu kasıyor...
 
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt