QMOBILE (Videoları Gerçek Zamanlı İzleme + Sanal Bellek)

 • 19 Nisan 2011
 • 3082 Okunma
 • 2 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
 1. NAP, ağa bağlı depolama cihazları pazarındaki eşsiz özellik yelpazesine bir yenisini daha ekledi! Günümüzde iPhone OS ve Android kullanan mobil cihazlar oldukça yaygınlaştı. Diğer yandan, günden güne artan "kalite" ihtiyacı sebebiyle bu cihazlar üzerinde taşıdığımız medya içeriğinin boyutu da aynı oranda artmakta. Bu cihazların hafızalarının maksimum 32 GB gibi NAS'lar ile karşılaştırılınca komik rakamlarla sınırlı kalması ise oldukça büyük bir problem.
  QNAP, bu sorunu çözmek için kolları sıvadı ve QNAP NAS'ınızdaki medya dosyalarını "uzaktan" kendi mobil cihazınızda oynatabilmeniz ve indirebilmeniz için QMOBILE'i üretti. Android ve iPhone OS tabanlı cep telefonlarına yüklenip çalışabilen QMOBILE'ı cep telefonunuza kurduğunuzda, cep telefonunuz kablosuz ağlar veya 3G mobil şebeke üzerinden Internete bağlanıp, Qnap'ınızın medya kütüphanesine doğrudan ulaşabiliyor, videoları gerçek zamanlı olarak stream edip izleyebiliyor, müzikleri dinleyip, fotoğraflara bakabiliyor, hatta seçtiğiniz medya dosyalarını kendi cep telefonunuza uygun formata çevirip indirebiliyorsunuz! Bütün arşiviniz, terabaytlarca veri, artık cebinizde!
  Android tabanlı cep telefonlarınız için QMOBILE'i indirme linki: Stream Your Stored Music, Pictures and Videos from QNAP NAS to Your iPhone and Android Phones!
  iPhone'lar için QMOBILE indirmek isterseniz, Apple iTunes Store'da Qmobile araması yapın. Uygulama ücretsizdir.

  http://www.4shared.com/file/ncjBtqt8/QMobile.html
   


  Yazan: emreimren
 2. bu servisin türkiyede çalıştığına emin misin benim telefonumda servis bulunamadı diyor...?
   
 3. dostum program senin belirlediğin bir server a bağlanması gerekiyor. Yani şöyle diyelim senin bir firman var ve işyerinde bir ağ kullanıyorsun NAS özelliği taşıyor. Senin yetkin dahilinde bu serverı paylaşıyorsun ve o servera 3g bağlantından yada herhangi bir yerde harhangi bir wireless ağından bağlanıyorsun. Bir yere iş görüşmesine gittin şirkette ki serverına bağlanıp kişisel bilgisayarından çalışmalarını Fotoğraf video vb. gibi dosyaları açabilmene olanak tanır.
   
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
23/01/2019 - 18:22