Q7 yuvada kaldı

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kingmortall

Kingmortall

Üye
    Konu Sahibi
Q7 yuvada kaldı

[h=2]Gitti, kaldı, 'Feda' etti, rest çekti derken Ricardo Quaresma krizi mutlu sonla noktalandı. Dün Akaretler'deki toplantıda taraflar arasında anlaşma sağlandı, yeni kontrat için söz kesildi.[/h]
Beşiktaş’ta bitmek bilmeyen Quaresma krizinde sona gelindi. Dün Akaretler’deki kulüp binasında, Futbol Komitesi Başkanı Tamer Kıran, Portekizli yıldız ve menaceriyle masaya oturdu. Görüşme talebinde bulunan Quaresma, “Artık futbol oynamak istiyorum. Bazı şeyler yaşandı, ama geride kaldı. Fedakarlık yapmaya da razıyım. Yeter ki takıma geri döneyim” dedi. Senede 3 milyon 750 bin Euro kazanan Quaresma, ilk etapta 500 bin Euro indirim yapabileceğini söyledi. Ancak Tamer Kıran bu rakamı yeterli bulmadı. Kıran, “Yeteneklerinden şüphemiz yok. Ancak kulübün durumu da ortada. Eğer anlaşırsak, sözleşmeni iki yıl daha uzatmak isteriz” ifadesini kullandı.

3 yıl daha Kartal

Bunun üzerine Q7, “Bu sene 750 bin Euro indirim yapıp, 3 milyon Euro’ya oynarım. İki senelik yeni yapacağımız sözleşmede de yıllık 2 milyon 500 bin Euro alırım” teklifini sundu. Bu öneriye sıcak yaklaşan Tamer Kıran, Q7 ile menaceriyle ilk etapta el sıkıştı. “Yönetim Kurulu’nda yapılacak toplantıda bu konuyu masaya yatırırız ve büyük bir ihtimalle işi resmiyete dökeriz” diyen Kıran, Q7’ye şu kritik soruyu sordu: Samet Aybaba’yı nasıl ikna edeceksin...
Quaresma, “Samet Aybaba bu takımın teknik direktörüdür. Ben ise bir futbolcuyum. Fiziksel açıdan doğal olarak eksiklerim var. Ancak sahadaki mücadelem ve çalışma tempomla hocama kendimi kanıtlayacağım. Onu futbolumla ikna edeceğim ve formayı alacağım. Ben zor günler geçirirken Beşiktaş taraftarı yanımda durdu. Onların bu tavrını asla unutmayacağım ve Beşiktaşlılar’ı mutlu etmek için elimden geleni yapacağım” yanıtını verdi. Başkan Fikret Orman da, “Quaresma takıma dönebilir. Ancak bizim şartlarımıza uymak zorunda” sözleriyle, Portekizli’ye yeşil ışık yaktı.

haltie

haltie

Üye
q7 böyle bir tavir sergilemesine şaşırdım ama ben şahsen bu hikayenin mutlu biteceğine ihtimal vermiyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...