Python sorunu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

qwers

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar pyhton 2.0 ı yükledim ama ne kısa yolu var nede hafıza kartında python adlı bi dosya yardımlarınız bekliyorum bir türlü kullamadım programı

--------------- Ekleme ---------------

telefonum 5800 bu arada bunuda ekliyim
 
celibar

celibar

Üye
dosya yöneticisinden sis dosyasına tıklayıp yüklemeyi başlattınmı ve telefonun menüsüne iyice baktınmı?
 
maktama

maktama

Üye
arkadaşım, python kullanılacak bir program değildir, python ile yazılmış uygulamaların kullanması için bir alt kütüphanedir. Yani boşuna bir kısayol ya da kullanıcak program aramayın:)
 

qwers

Üye
    Konu Sahibi
sorun orda ya pythonu yükledim ama python ile yazılmış programlarıda kullanamıyorum :)
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt