Puhu TV ücretsiz bir servis mi? Puhu TV nedir

Sponsorlu Bağlantılar

 • 31 Ocak 2017
 • 1081 Okunma
 • 5 Cevap

 1. 31 Ocak 2017 #1
  Sponsorlu Bağlantılar

  Puhu TV nedir ve ne işe yarar merak ediliyor. Puhu TV ile ilgili tüm bilgilere kolayca erişebilirken, büyün bilgileri makalemiz üzerinden öğrenebilirsiniz.

  Doğuş Grubu son yıllarda TV kullanımı açısından daha iyiye ulaşmak için farklı projelerde bulundu.Son olarak ise bildiğiniz gibi TvYo olarak başlattığı projeye son verdi ve artık yoluna Puhu Tv olarak devam etmeye karar verdi.Puhu Tv ile Tv’yi sadece televizyonda değil aynı zamanda Smart Tv, İphone, Android ve Apple Tv’de izleyebileceksiniz.Puhu Tv’yi hızlı ve kolay bir şekilde üye olabilirsiniz.İster mail yoluyla üye olabilirsiniz,İsterseniz de Facebook profiliniz üzerinden hızlı bağlantı yaparak üye olabilirsiniz.Puhu Tv üzerinde şu anda 203 adet yerli film ve 104 farklı dizi ve bölümleri yer almaktadır.Bu arşivlerden ücretsiz olarak faydalanabilir ve istediğiniz gibi izleyebilirsiniz.
  < Resmi açmak için tıklayın >

  Puhu Tv üzerinden kendinize ait bir üyelik oluşturabilirsiniz.Daha sonra ise izlediğiniz filmlerin yada dizilerin listesini oluşturabilir ve kullanabilirsiniz.

  Aynı zamanda izlediğiniz bu filmleri sadece televizyonda değil neredeyse tüm cihazlarda Smart Tv, İphone, Android ve Apple Tv’de kolayca izleyebilirsiniz.Puhu Tv’nin en iyi özelliği ise Youtube üzerinde de kullanılan izlediğiniz bir filmin yada dizinin nerede kaldığını otomatik olarak hatırlayabilir ve kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

  Puhu Tv’ye üye olmak gayet basit ve hızlı bir şekilde üye olabilirsiniz.Sadece yapmanız gereken işlem sağ üst köşeden Mail adresinizi ve Şifresiniz yazarak hızlı bir şekilde üye olabilirsiniz.Daha sonra ise kullanmaya başlayabilirsiniz.
   


  Yazan: Doğuş Pertez

  Sponsorlu Bağlantılar
 2. 1 Şubat 2017 #2

  minoo

  minoo

  Ben ücretli sanıyordum bunu.
   
  iPhone ile gönderdi
 3. 9 Şubat 2017 #3

  muratalperr55

  muratalperr55
  bende ücretli sanıyordum bilgilendirme için teşekkürler
   
 4. 9 Şubat 2017 #4

  hikmet366

  hikmet366
  Bende öyle sanıyordum ama ücretsiz arkadaşlar ama filmlerimi hiç kaçırmadan izlediğim için ihtiyacım pek olmuyor.


  Teşekkürler

  SM-G920F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
   
  Mobil cihaz ile gönderdi
 5. 9 Şubat 2017 #5

  Bahadir_fb

  Bahadir_fb
  Güzel uygulamaymış bilgi için teşekkürler.
   
  Mobil cihaz ile gönderdi
 6. 12 Şubat 2017 #6

  Genc007

  Genc007
  Vay anasını! Beleşmiş :d:
   
  Mobil cihaz ile gönderdi

Hızlı Cevapla

Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...
24/08/2019 - 19:07