PUBG Mobile Donma & Kasma Sorunu Çözümü ve Oyun Hızlandırma

Sponsorlu Bağlantılar

Eren Değerli

Eren Değerli

Moderator
    Konu Sahibi
PUBG Mobile Donma & Kasma Sorunu Çözümü ve Oyun Hızlandırma
Bu konumda sizlere popüler battleroyale oyunu olan PUBG Mobile oyunundaki kasma ve donma sorunlarını nasıl çözeceğinizi ve oyunu nasıl hızlandırağınızı anlatacağım. Dilerseniz anlatıma geçelim.

İlk önce programını indirip telefonumuza kuruyoruz.

Uygulamayı yükledikten sonra açıyoruz.

En üstte görünen versiyonlardan "0.16.5(Global)" olanı seçiyoruz.

Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

Seçtikten sonra karşınıza seçenekler gelecek. Ben kendi telefonuma göre ayarladım. Telefonu Benim gibi olanlar aynısını yapabilirler. (Telefonum 3gb ram ve 2.0ghz 8 çekirdek işlemcili. İsteyenler telefon donanımlarına göre kendileri de ayarlayabilirler.)

Seçenekleri ayarladiktan sonra "ACCEPT" butotuna tıklıyoruz ve ardından gelen "RUN GAME" butonuna basarak oyuna giriş yapıyoruz.

Oyunun daha akıcı bir hal alabilmesi için ayarları mümkün olduğunca düşük seviyede tuttum. Böylece fps daha rahat bir şekilde 60 a kadar çıkabilecek (bende 51 e kadar çıktı). Dediğim gibi eğer telefon donanımınız yüksek ise grafik ve efekleri yükseltebilirsiniz.

Yaptığımız tüm işlemler sonucu işte grafik ayarları:

Telefonumda kare hızı maximum Orta seviyesine kadar açıktı. Bu proglamla beraber Aşırıya kadar yapabiliyorum.

NOT: Bu çözüm kasma ve donma sorununuza yardımcı olacaktır fakat tamamen geçirmeyecektir.

Ekli dosyalar

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: TheNightMare. ve Mesut Aktaş

Üst Alt