PSP ve iPhone'u silebilecek aygıt


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Dawn

Dawn

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi

İki dünyanın özelliklerini bir araya getiren ve tüm taşınabilir medya aygıtlarının sonunu getirecek teknoloji.

Sony, oyun dünyasının tartışmasız en büyük oyuncularından biri. Taşınabilir oyun cihazları söz konusu olduğunda ise PSP ile liderlik koltuğunu hiç kimselere bırakmayacak gibi görünüyor. Apple, telefon dünyasına sonradan girmiş olmasına rağmen gerek kullanım kolaylığı, gerek arabirimi gerekse çıkardığı fırtına ile iPhone'u en başarılı cep telefonu - PDA konseptlerinin arasına sokmayı başardı.

Bu iki dünyanın liderinin ortak bir çalışma ile ortaya çıkarabileceği iPhone - PSP karışımı bir cep telefonu - medya gösterici - oyun konsolu, tüm taşınabilir aygıtların sonunu getirebilir gibi görünüyor. Cep telefonlarının en büyük eksikliği olan "doğru dürüst oyun oynatamama" problemi bu tür bir cihazla tarihe karışacak. Medya aygıtlarının ve PSP'nin ise internet bağlantı ve cep telefonu - iletişim konusundaki eksiklikleri de iPhone'un geniş bağlantı seçenekleri ve pratik arabirimi ile çözülecek.

Elbette şu anda bu tamamen bir "dilek" aşamasında. Ürünün adı bu yüzden iWish (diliyorum) olarak konulmuş. İnternet sanatçısı Mat Brady tarafından geliştirilen bu konsept gerçek olduğu takdirde teknoloji, iletişim ve oyun dünyasında çok büyük fırtınalar koparacağa benziyor.
 

bilal 044

Üye
süper bişey
 
Leontr

Leontr

Üye
wayyy güzelmişş
 
OMG LOL!

OMG LOL!

Üye
pardoooon;OHAAAAAAAAAA!!!!!! fln oldum yane
 
TopFury

TopFury

Üye
fll konsept...ayrıca arkadaşlar,sony geçen sene psp phone diye bi cihazın patentini almış.duyrulur! ;)
 
yagizbogac

yagizbogac

Üye
fake
 
atar123

atar123

Üye
güzel bi şey çıksa hemen bi tane alırım
 
aLone

aLone

Üye
konu açılalı bi yıl olmuş hortlatmayın:ehe
 

Symbiont

Üye
Diyene BAk : ?
 

Symbiont

Üye
birde tepede ne yazıyo i wish = keşke demek
 
Salihyet

Salihyet

Üye
biri satıyordu bunlardan
 
rafi1994

rafi1994

Üye
çok güzel gerçekten fırtınalar estirecek cihaz çıksa iki firmada nasibini alır herhalde
 
anl_tr

anl_tr

Emekli Yönetici
çıkmaz böle telefonlar...
 

Symbiont

Üye
Çıkarsa Alırım Ama :ehe
 
Th-Sem

Th-Sem

Üye
wayy güzelmiş ..
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt