PSP Oyunlarında Devrim !

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Mustafa Furkan

Mustafa Furkan

Üye
    Konu Sahibi
Sony'nin taşınabilir ufak oyun konsolu PSP'de oyunların mantığı da oynanış şekli de değişmek üzere. Yeni oyunlara GPS entegre ediliyor.

Teknoloji için uzun denilebilecek iki yılı aşkın bir süredir üzerinde çalışılan yenilik yakında hayata geçirileceğe benziyor. Geleneksel oyunlardan farklı olarak PSP'de artık GPS üzerinden hareket edilecek. Yakın zamanda çıkması beklenen GPS eklentisiyle birlikte oyun üreticileri ve programcıların oyunları yaratırken ilerledikleri mantıkta da değişimler yaşanacağı düşünülüyor.

Bu gelişmeye paralel olarak Sony'nin sahip olduğu stüdyolarında GPS'lerin yer aldığı ve yön bulmayla ilgili kesimlerin bulunduğu oyunlar konusunda çalışmalar da yürütülüyor. Çalışmaların tamamlanıp hayata geçirilmesi ise tahminlere göre yeni yılın ilk aylarını bulacak.
 
emrecanz

emrecanz

Üye
müthis
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt