PSP 3004 çok karmaşık bir hata,yardım bekliyorum :(

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
cgrylmz7

cgrylmz7

Üye
    Konu Sahibi
PSP 3004 çok karmaşık bir hata,yardım bekliyorum :(
Arkadaşar bende psp 3004 var,14 yaşındaki kardeşim sürekli kırdıralım sürekli hackletelim diyip duruyordu,bir gece beni uyku esnasında uyandırıp sormuştu kendim laptopdan kırayım mı diye,bende uykudan kalkmanın siniriyle kırmasını söyledim,kendisi hiç durmadan kalkıp yola koyulmuş,sabah baktım ki psp systemde gen-a faan yzıyor,sonra kendisi iso oyunları yükleyip çalıştıramadığı için başka bir yere götürmüş,onlarda 30 tl karşılığı kıracaklarını söylemişler,anck o götürdüğü yerde kırma işlemi esnasında BRİCK olmuş sanırım,gidip adamla ben görüştüm,aletin şuan istanbulda olduğunu söylediler,pazartesi belli olacakmış durumu ama adam yüzde 10 olarak söyledi çalışma ihtimalini ve bu demek oluyor ki alet öldü.. peki bu durumda ne yapabilrim? garantiye göndersem snaırım garanti dışı kaldığını söyleyip almayacaklar,yani bu durumda alete ne olacak?? sizin başınızdan böyle birşey geçtiyse ve nasıl kurtuldysanız bana anlatırmısınz lütfenn,yoksa kardeşimle aram iyice açılacak çünki 2 ay önce laptopu yakmıştı 500 tl masrafı vardı,ve suan 500tye alınan pspyi halleti,lütfen yardımcı olun... arkadaşlar teşekkkürler...

mangdaşire

mangdaşire

Üye
benim başımdan hiç geçmedi ama bir psp brick olduysa o cihazın çalışma ihtimali çok az diye biliyorum.birde tam brick mi oldu,yoksa yarı brick mi? eger yarı brickse kurtulma ihtimali daha fazla.dışarda kırdırmasaydınız iyi olurmuş.zaten yeni cihazları (psp go ve 3004)kırmak çok basit.bizim arkadaşınkini ikimiz birlikte kırmıştık.neyse kısaca senin psp çalışmazsa,serviste kabul etmezse,bi tane psp 3004 anakartı alıp,eskisiyle degiştirmeyi dene.degiştirdikten sonra başarılı olursan pspnin hafıza kartını yedekleyip formatla.en fazla bu kadar yardımcı olabilirim.başarılar... :oke:

cgrylmz7

cgrylmz7

Üye
    Konu Sahibi
Teşekkürler bu bilgi için,umarım fazla bir masrafı çıkmaz,oğlanın verdiği zarar iyice büyümeye başladı :)) yaa sonuçta can sağlığı olsun gerisi mühim değil diyoruzda,sonuçta canımıda sıkıyor bu olanlar,umarım düzeltirler,dışarıya götürmemesi için yüz kere tembihledim kafasına göre iş yapıyor,olacağı buydu yüzlerce kez dedim ama çocuk umursamadı sonuçta benimde umrumda olmaz ama yapılacak tarafı varsa o ihitmali kullanmaya çalışıyorum,kıran adama gidip dediim sağolsun elinden geleni yapıyor oda,istanbula göndermiş pazartesi salı belli olacak durum,umarım yarı brick olmuşturda bir şekilde kurtuluruz bu dertten,

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt