Oyun ps2 oyunları android. ve 2015 te çıkacak oyunlar

Sponsorlu Bağlantılar

emre1560

Üye
    Konu Sahibi
ps2 oyunları android. ve 2015 te çıkacak oyunlar
Arkadaşlar android için ps2 emulatörü varmı . Ne zaman çıkar ? birde 2015 te çıkacak büyük oyunlar nelerdir

bilgilendirirseniz sevinirim

eaagent

eaagent

Üye
Google'da aratırsan bulabileceğin bir kaç uygulama var ancak ne kadar işe yarar ya da gerçekler bilemiyorum açıkçası.

İstersen link vereyim bir bak;

Büyük oyun derken Android için mi? Android içinse Need for Speed No Limits geliyor mesela

xmustx

xmustx

Üye
Ps2 emulatoru yok.sadece fake bi program var onu da çok zor buluyosun.psp emulatorunde bile çoğu oyun yürümezken ps2 için çalışma beklememek gerekiyor.

emre1560

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar psp emulatörü stabil bir şekilde çalışıyor. lg g2 veya elite veya note 3 gibi performansı yüksek telefonla denerseniz ve ayarları iyi bir şekilde yaparsanız hiçbir oyunda kasma yaşamazsınız. ps2 emulatörünü beklememk lazım dediniz fakat şu an çıkan tüm oyunların neredeyse grafiği ps2 den daha iyi. bence ps2 emulatörünü android rahatca kaldırır ama yapmıyorlar. öyle bir çalışma varmı bunu soruyorum. birde sadece nfs mi büyük çaplı oyun ?

xmustx

xmustx

Üye
Arkadaşım note 3 kullanıyorum psp gold ve trıal versiyonlarda 180 mblık assasins creed bile oynayamıyorum.tekken dark ressurrectıon gibi 1 gb lık oyunları ise ayarları iyi yapınca oynayabiliyosun ?

emre1560

Üye
    Konu Sahibi
evet ayarlar ile uğraşın ben s4 kullanıyorum god of war oyununu iyi ayar yapınca hiç kasmadan oynayabiliyorum