Ps 3 alınırmı

Sponsorlu Bağlantılar

furkanesk26

Üye
    Konu Sahibi
Ps 3 alınırmı
Arkadaşlar ilk konsol cihazımı alacağım bu yüzden oynayacağım cok oyun olucak ayrıca kırdırmayı düşünüyorum ps 4 alırsam kırdırmak biraz saçma geliyor bide tam oturmadı daha benı 2-3 yıl kadar bir süre götürürse 0 ps 3 almayı düşünüyorum sizce doğru olur mu?

bide bunu almayı düşünüyorum sizce nasıl ?

-TEŞEKKÜRLER-

Son düzenleme:

Luck Star

Luck Star

Üye
Arkadaşlar ilk konsol cihazımı alacağım bu yüzden oynayacağım cok oyun olucak ayrıca kırdırmayı düşünüyorum ps 4 alırsam kırdırmak biraz saçma geliyor bide tam oturmadı daha benı 2-3 yıl kadar bir süre götürürse 0 ps 3 almayı düşünüyorum sizce doğru olur mu?

-----TEŞEKKÜRLER-----

kırdırılmış ps3 + sınırsız internet al . tüm oyunlar internette mevcut indir indir yükle bitir . yüzlerce oyun var zaten sevdiklerini bitirene kadar ps4 kırılmış versiyonu anca çıkar 2-3 senede. Ancak kırdırılmış ps3 te online oynayamazsın. Bir de 12gb olan ps3 alma sakın bir eski versiyonundan 320gb veya 500gb olanını al :)

furkanesk26

Üye
    Konu Sahibi
500 gb alacağım ama bir arkadaşa sakın kırdırma pişman olursun diyor sony her ay beleş oyun verıyo diyo bunun hakkında bılgın var mı =?
bunu almayıı düşünüyorum bir bakabilir misin

Luck Star

Luck Star

Üye
500 gb alacağım ama bir arkadaşa sakın kırdırma pişman olursun diyor sony her ay beleş oyun verıyo diyo bunun hakkında bılgın var mı =?
bunu almayıı düşünüyorum bir bakabilir misin

bu yeni kasa benim dediğim bu :

evet beleş oyun veriyor da bi GTA 5 in beleşe geleceğine inanıyor musun ? veya call of duty serilerinin veya assasin creed ? crysis ? uncharted serisi felan tabiki gelmez bence kırdır ama sen bilirsin.

Üst Alt