Program İle Bilgisayara Aynı Şeyleri Yaptırma

Sponsorlu Bağlantılar

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
    Konu Sahibi
Program İle Bilgisayara Aynı Şeyleri Yaptırma
Örneğin Ben Bi Şekil Yapacağim Bilgisayar Kendi Kendine Onu Yapmaya Devam Edecek.Böyle Bişey Varmı Acaba? Sürekli Aynı Şeyleri Belirli Aralıklarla kendisi Yapacak Yani

TheNightMare.

TheNightMare.

Moderator
Sanirim bilgisayara gorev atamak'tan bahsediyorsunuz :hmmm

• Beğen
Tepkiler: DarkredBlue61
Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Otomatik klavye tuşuna veya fare tuşlarına bastırma yapan macro uygulamaları vardır.

• Beğen
Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
  • Beğen
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
    Konu Sahibi
Mekanikle bir alakası olmadığını söylemek gerekir çünkü program kendisi işlem yapıyor klavye olup olmaması önemli olmaz.
Mekanik Dediğim Makro Filan Desteklemiyor Yani Klavye veya Fare.Önerdiğin Program Varsa Deneyeyim.Fare Önemli Olan

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Mekanik Dediğim Makro Filan Desteklemiyor Yani Klavye veya Fare.Önerdiğin Program Varsa Deneyeyim.Fare Önemli Olan
Ben anlatamadım, program klavye veya fareyi simule ederek sanki basılmış gibi yapabilmektedir. Yani destek olup olmaması önemli değil.
Bildiğim bir program mevcut değil o yüzden netten ilk çıkan sonuçları veriyorum.

• Beğen
Dereck

Dereck

Üye
Fare ağırlıklıysa ve çok detaylı birşey değilse yaptıracağınız şey Easy Macro programını kullanabilirsin oldukça basit kullanımı var.
ama hem fare hem klavye ayrıca duruma göre farklı davranan hata olasılığınıda hesaba katabileceğin daha profesyonel birşey yapmak istersen RoboTask öneririm.

• Beğen
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
    Konu Sahibi
Tamamdır Arkadaşlar Yarın Bir Deneyeceğim Bakalım SOnuç Ne Olur Çok Tşk Ettim Sağolun :)

PALA.

PALA.

Üye
Örneğin Ben Bi Şekil Yapacağim Bilgisayar Kendi Kendine Onu Yapmaya Devam Edecek.Böyle Bişey Varmı Acaba? Sürekli Aynı Şeyleri Belirli Aralıklarla kendisi Yapacak Yani
Var, ile fare-klavye hareketlerini taklit ettiriyorsun, sonra zamanlanmış görev oluşturuyorsun kendisi yapıyor...
Kullanımı ilk başlarda biraz karışık gelebilir, bununla bir çok işi yapabilirsin. Kolay gelsin...

Üst Alt