Prandelli: "Balotelli'den patlama bekliyorum"

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Haydar

Haydar

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Prandelli: "Balotelli'den patlama bekliyorum"
İtalya Milli Takımı'nın Teknik Direktörü Cesare Prandelli, İrlanda Cumhuriyeti maçında Mario Balotelli'den çok şey beklediklerini söyledi.

Şampiyonaya İspanya beraberliği ile başlayan İtalyanlar, etkili futbollarıyla iddialı olduklarını herkese kanıtlamıştı. İkinci maçında Hırvatistan karşısına favori olarak çıkan İtalya, bu maçtan beraberlikle ayrılarak gruptan çıkma umutlarını son maça bıraktı.

İki maçtır ilk 11 başlamasına rağmen etksiz bir performans sergileyen Balotelli ise tüm eleştiri oklarını üzerine çekti. Oyuncusuna güvendiğini söyleyen Prandelli basına yaptığı açıklamada, "Mario ile 15 dakika konuştum, fakat hâlâ benim istediğim şeyleri karşılamış değil. Eğer birini seviyorsa söylesin. Ondan yine de vazgeçmem." diye konuştu.

Tüm basının Balotelli'nin karşısında olduğunu da sözlerine ekleyen teknik adam, "Tüm basın onun yedek kulübesinde oturmasını istiyor. Balotelli daha neyi bekliyor? İrlanda maçında ondan patlama bekliyorum." sözlerini kullandı.

Azzurri, Pazartesi günü oynayacağı grubunun son maçında İrlanda ile karşı karşıya gelecek.

Amaru Shady

Amaru Shady

Üye
ben de patlama bekliyorum ama hâlâ gelmedi :ehe

Haydar

Haydar

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Boşa beklemeyin gelmez :ehe

• Beğen
Tepkiler: Amaru Shady
Amaru Shady

Amaru Shady

Üye
umut kesilmez ... yani galiba :D

Haydar

Haydar

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Balotelli anca hollywoodda oynar :D

• Beğen
Tepkiler: Amaru Shady
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt