power notes sakın yüklemeyin

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
hasisa

hasisa

Üye
    Konu Sahibi
power notes sakın yüklemeyin
arkadaşlar power notes yani sesli not defteri proğramını yüklemeyin çünkü hiç haberiniz olmadan köntürleriniz gidiyor benim 50-60 köntürümü yedi silmeye çalıştım silemedim ancak mmc yi card readera takıp silebildim

Caine

Caine

Üye
sevgili arladaşım bende telefona kurdum kaldıramıyordum nasılmı sildim power notes in ayarlarında (setting) bir ayar vardı onu off yaptım sonra kaldırabildim keske bu yolu deneseydin böyleilk system dosyalarıda kalmazdı

trampet

Üye
Bu gün arkadaşımın evine gitmiştim o da kullanıyormuş . Hiç bi sorun yaşamamış. Acaba bu sorunun nedeni nedir ki?

hasisa

hasisa

Üye
    Konu Sahibi
Originally posted by Caine@Aug 21 2005, 05:56 PM
sevgili arladaşım bende telefona kurdum kaldıramıyordum nasılmı sildim power notes in ayarlarında (setting) bir ayar vardı onu off yaptım sonra kaldırabildim keske bu yolu deneseydin böyleilk system dosyalarıda kalmazdı
[post=140100]Quoted post[/post]​
kalan system dosyalarını nasıl bulup silebilirim.yada kalanlar bi zarar verirmi

ibonline

ibonline

Üye
Originally posted by hasisa+Aug 21 2005, 11:20 PM--><div class='quotetop'>QUOTE(hasisa &#064; Aug 21 2005, 11:20 PM)</div><div class='quotemain'><!--QuoteBegin-Caine@Aug 21 2005, 05:56 PM
[post=140100]Quoted post[/post]​
kalan system dosyalarını nasıl bulup silebilirim.yada kalanlar bi zarar verirmi
[post=140366]Quoted post[/post]​
[/b][/quote]
sorun yaşayacığını sanmıyorum sadece hafızanda yer edinecek o kadar ;;)

iOS Developer

iOS Developer

Üye
paylaşımın için teşekkürler..

sukruon

sukruon

Üye
o program yememiştir. çünkü gprs ebağlanırken tel soruyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt