PORTAL SEPETİNDEN KURTULMA??

Sponsorlu Bağlantılar

eneshappy

eneshappy

Üye
    Konu Sahibi
PORTAL SEPETİNDEN KURTULMA??
YA ARKADAŞLAR Bİ PROGRAM İNDİRDİM YANINDA PORTAL SEPETİ DENEN İLLET DE GELDİ NE YAPTIYSAM KURTULAMADIM . YARDIMCI OLUN NE YAPMAM LAZIM BUNDAN KURTULMAK İÇİN?? :blink:

Otroligt

Otroligt

Üye
YA ARKADAŞLAR Bİ PROGRAM İNDİRDİM YANINDA PORTAL SEPETİ DENEN İLLET DE GELDİ NE YAPTIYSAM KURTULAMADIM . YARDIMCI OLUN NE YAPMAM LAZIM BUNDAN KURTULMAK İÇİN?? :blink:
Dostum win7 ise arama başlata basıp arama yerine kullandığın browserin ismini yaz (Mozilla Chrome vb.) Gelen ikonlara sağ tıkla özellikler de. Hedef kısmında sondaki ' dan sonra portalsepeti linki varsa temizle ..chrome' diye bitmesi lazım chrome un. Aramada kaç tane kısayol çıkıyosa hepsine aynını yap
Eğer win8 se sağ üst köşeden aramayı yap aynısı geçerli.

eneshappy

eneshappy

Üye
    Konu Sahibi
Dostum win7 ise arama başlata basıp arama yerine kullandığın browserin ismini yaz (Mozilla Chrome vb.) Gelen ikonlara sağ tıkla özellikler de. Hedef kısmında sondaki ' dan sonra portalsepeti linki varsa temizle ..chrome' diye bitmesi lazım chrome un. Aramada kaç tane kısayol çıkıyosa hepsine aynını yap
Eğer win8 se sağ üst köşeden aramayı yap aynısı geçerli.
win7 kullanıyorum chrome da portal sepeti diye bişi yok chrome diye bitiyor yani temiz gibi duruyor fakat açılışda yine portal sepeti çıkıyor. internet explorer da ise hedefi temizliyorum giriyorum girdikten sonra yine hedefte portal sepeti çıkıyor. illet etti bu portal sepeti lütfen yardımcı olun

Otroligt

Otroligt

Üye
win7 kullanıyorum chrome da portal sepeti diye bişi yok chrome diye bitiyor yani temiz gibi duruyor fakat açılışda yine portal sepeti çıkıyor. internet explorer da ise hedefi temizliyorum giriyorum girdikten sonra yine hedefte portal sepeti çıkıyor. illet etti bu portal sepeti lütfen yardımcı olun
Peki eklentilerde birşey var mı bilmediğin yabancı birşey ?

Enes

Enes

Üye
Çok uğraştım arkadaşımın bilgisayarında neler neler yapmadım ki. Kurtulamadım.

Bilişim Profesörü

Bilişim Profesörü

Üye
Program ekle veya kaldırda yabancı bi şeyler var m :hmmm

AKDELİKAN

AKDELİKAN

Üye
1-Eklentilerden kaldır ve varsayılan açılış sayfasını google yap.
2-Chrome'nin kısayoluna sağ tıklayın özellikler deyin ve açılan penceredeki Hedef yazan yerden http// " kısmından sonra yazılanları silin ve kapatın.
3-Başlat'a regedit yazın ve ctrl+F yapın, gelrn bul sayfasına portal sepeti yazın ve aratın, bulunanları silin ve aramada hiçbirşey çıkmayıncaya kadar arattırın. Bulma tamamlandığında bilgisayarı yeniden başlatın.
Son ve etkili çözüm ise malwarebayts ile taratmandır.

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
Yazılımsal bir sorun malum yazılım bölümünde konu açmak daha doğru o nedenle konunuz taşındı. Sorun ise program ekle kaldıra bak toolbar vs gibi yazılar olan kaynağı belli olmayan bilmediğin birşey varsa kaldır. Ya da tarayıcı eklentilerine bak

radyofon

Üye
Bunların hiçbirine gerek yok. Hepsini otomatik olarak yapan bir program var. İşte linki:

Üst Alt