GM Discovery 2 [PORT][4.4.2] Zenfone 2 UI for GMD II & II+]

Sponsorlu Bağlantılar

ÇaRşI 2387

ÇaRşI 2387

Üye
    Konu Sahibi
[PORT][4.4.2] Zenfone 2 UI for GMD II & II+]
Romun özellikleri ;
1%99 Zen UI

2.Çoğu uygulama Asusun uygulaması
3.Romda suan için bugs yoktur.
4.Sadece bazı kısımlar ingilizce

Kurulum

Custom rom yüklemek için öncelikle twrp recoveryi yüklemelisiniz.

Cihazı recovery moduna aldıktan sonra sırasıyla Wipe - Advanced wipe - Dalvik cache , Cache , Data , System , Custpack secip Swipe to Wipe yapın.

Menu ye tekrar gelerek Mount - System , Custpack tiklerini kaldırın.
Tekrar Menuye gelerek Install deyip romu yükleyin

Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

İçeriği görebilmek için Giriş yap veya üye ol.

Port rom linki için mturk77 ye Teşekkürler

Rom forumda paylaşılan ZenUİ Black Edion' a benziyor bi süre kullandım.Şaka gibi bir hızda açılıyor ,bildirim paneli ve ayarlar menüsünü beğenmedim, şarzı biraz sıkıntılı geldi bana.İyi forumlar :oke:
Açılış hızı süper ama romdan mı build prop tanmı kaynaklanıyor çözemedim

Rootlamak için twrp den flaslayın
İçeriği görebilmek için Giriş yap veya üye ol.

Ekli dosyalar

Son düzenleme:

doguk54

Üye
Bu roma güncelleme gelecek mi

• Beğen
Tepkiler: ÇaRşI 2387

doguk54

Üye
Bu arada romla ilgili biraz bilgi vermek istiyorum arkadaşlar ilk önce şunu söyleyeyim rom stock romun şarj performansından cok daha iyi ancak şoyle birşey farkettim cpu guc tasarrufu diye bir tik var o tiki isaretlerseniz sarj daha hızlı gidiyor yani tasarruf edecegine daha cok guc tuketiyor ama tiki kaldirirsaniz sarj performansi gercekten iyi ve birde son olarak rom cok temiz ve hakikatten zenfone romu mesela diger zenfone romu gercek degil gibiydi yani zenfone romuna gore cok farkliliklar vardi yani diyecegim o ki rom guzel temiz hizli dusunmeyin kurun bence.

• Beğen
ÇaRşI 2387

ÇaRşI 2387

Üye
    Konu Sahibi
Bu arada romla ilgili biraz bilgi vermek istiyorum arkadaşlar ilk önce şunu söyleyeyim rom stock romun şarj performansından cok daha iyi ancak şoyle birşey farkettim cpu guc tasarrufu diye bir tik var o tiki isaretlerseniz sarj daha hızlı gidiyor yani tasarruf edecegine daha cok guc tuketiyor ama tiki kaldirirsaniz sarj performansi gercekten iyi ve birde son olarak rom cok temiz ve hakikatten zenfone romu mesela diger zenfone romu gercek degil gibiydi yani zenfone romuna gore cok farkliliklar vardi yani diyecegim o ki rom guzel temiz hizli dusunmeyin kurun bence.
Yorum için sağol, şu bildirim panelini değişirsek daha güzel olur :)

doguk54

Üye
Evet bilen birisi bir el atsa çok makbule geçer

doguk54

Üye
Dostum bulursan eger kasmayan guzel bir panel at sonrada burda paylasirsan cok makbule gecer

• Beğen

doguk54

Üye
arkadaşlar bu romu yukledıkten sonra cok garıp bır sorun ortaya cıktı ses tuslara basılırken kendı kendıne yukselıp alcalıyor aynı sey muzık dınlerken ve telefona arama gelırkende yasanıyor galıba hoparlorumu patlattı bu rom

ÇaRşI 2387

ÇaRşI 2387

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar bu romu yukledıkten sonra cok garıp bır sorun ortaya cıktı ses tuslara basılırken kendı kendıne yukselıp alcalıyor aynı sey muzık dınlerken ve telefona arama gelırkende yasanıyor galıba hoparlorumu patlattı bu rom
Donanımsal bi sorun olabilir, farklı bi rom dene

doguk54

Üye
O ayarlarda ki ses yükseltici olayı sesi mahvetti ve işin garip yanı kurdugum her romda sımdı o cıkıyor nabıcam bılmıyorum

ÇaRşI 2387

ÇaRşI 2387

Üye
    Konu Sahibi
O ayarlarda ki ses yükseltici olayı sesi mahvetti ve işin garip yanı kurdugum her romda sımdı o cıkıyor nabıcam bılmıyorum
Romu bende kullandım ama öyle bir problemim olmadı

doguk54

Üye
Sorun yazılımsal desem e internal wipe bile yaptım o ses yukseltme gene var hatta cok ıyı hatırlıyorum dıger zen uı romda ses yukseltme gıbı bırsey yoktu ona da gelmıs nasıl oluyorda sılınmıyor anlamadım

mmczaazaa

Üye
müziklerde efetk yapılmıyor