Porsche 5800 GLX v1 Fw Güncellendi! [ 28-07-2012 ]

Sponsorlu Bağlantılar

007yasar

007yasar

Üye
emeğine sağlık kardeş güzel olmuş

_cem

Üye
e posta widgeti aktif olunca telefon kendinden geçiyor ve google maps yüklerken diğer cfw lerde hata vermezken bu bileşenli yükleme diyor ... hatasız olsaydı iyiydi...

007yasar

007yasar

Üye
e posta widgeti aktif olunca telefon kendinden geçiyor ve google maps yüklerken diğer cfw lerde hata vermezken bu bileşenli yükleme diyor ... hatasız olsaydı iyiydi...
aynısı bendede oldu e poste widgetini bi aktif ettim etmez olaydım kafayı yedi telefon hard format attım

• Beğen
Tepkiler: _cem

kemal_gs

Üye
    Konu Sahibi
aynısı bendede oldu e poste widgetini bi aktif ettim etmez olaydım kafayı yedi telefon hard format attım

Arkadaşlar E-Mail e posta yazılımdan kaldırılmış sorun ondan isterseniz onuda ekleyebilirim tekrardan..

_cem

Üye
evet iyi olur birde bu autoinstaller googlemaps süperpyton f.mobi.2.5 gibi bazı proğramları yüklerkende bileşenli yükleme diye hata veriyor birde bunu çözebilirsen tadından yenmez...

• Beğen
Tepkiler: 007yasar

kemal_gs

Üye
    Konu Sahibi
Bugun sorunlar giderilip Yeni Versiyonla Tekrar upload edilecektir...bilginize..

- - - Eklendi - - -

Sorunlar Giderilmişitir Upload ediliyor...

- - - Eklendi - - -

Porsche 5800 GLX v1 Fw Güncellendi! [ 28-07-2012]

Link Konuya Eklenmiştir..

• Beğen
Tepkiler: _cem

_cem

Üye
yeniden yükleyeyim bakayım başka hatalar yoktur umarım ... eline sağlık

kemal_gs

Üye
    Konu Sahibi
yeniden yükleyeyim bakayım başka hatalar yoktur umarım ... eline sağlık

Ben bulamadm gozumdn kacan olabilır ama yok gbi resım attm zaten eposta ıle bazı prog. Yukleyememe gbı sorunlar duzeltildi.

_cem

Üye
Ben bulamadm gozumdn kacan olabilır ama yok gbi resım attm zaten eposta ıle bazı prog. Yukleyememe gbı sorunlar duzeltildi.

şuan için gayet sağlıklı güzel ve kullanışlı ilk açılışta hız 65 olarak gördüm proğramları kurmadan 55 proğramları kurduktan sonra 45 benim için yeterli seviyede... gözüme çarpan tek sorun tema efektlerini açık vaziyette kullandığımda tema efektinin çok sağlıklı çalışmadığını farkettim ama bu benim için sıkıntı değil ben tema efektleri kapalı kullanmayı seviyorum zaten... selametle iyi forumlar.

kemal_gs

Üye
    Konu Sahibi
şuan için gayet sağlıklı güzel ve kullanışlı ilk açılışta hız 65 olarak gördüm proğramları kurmadan 55 proğramları kurduktan sonra 45 benim için yeterli seviyede... gözüme çarpan tek sorun tema efektlerini açık vaziyette kullandığımda tema efektinin çok sağlıklı çalışmadığını farkettim ama bu benim için sıkıntı değil ben tema efektleri kapalı kullanmayı seviyorum zaten... selametle iyi forumlar.

ram ve dokunmatik hızlarndırma modu kullanildgndan tema effecklernde sorun oluyor

bozkurt955

bozkurt955

Üye
arkadaşlar bu cfw yi yükledim fakat sonra başka bir cfw yi denemek için flash atayım dedim olmuyor flash atarken beyaz ışık yanıyor telefon öyle kalıyor yardım edebilir misiniz

mstf-cartel

mstf-cartel

Üye
acaba kilit açma ekranının linkini verebilir misin? şimdiden teşekkürler :)

bozkurt955

bozkurt955

Üye
  • Beğen
Tepkiler: Süleyman
scream55

scream55

Üye
bende bir hata var ama sadece bendemi acaba...? ön kamerayı açacak seçenek yok :s

scream55

scream55

Üye
Sanırım kimsede bu hata yok? ses çıkmıyor... :hmmm

muzo52

muzo52

Üye
selam herkeze sorun yok kulanıyorum 1 ay gibidir yapanın eline sağlık

SERTREIS

SERTREIS

Üye
musicstopper internet radyoda sorun çıkarıyo seç dedikten sonra programdan atıyo

menü tuşuna basıldığında ev ekranına atıyo

power tuşuna basıldığında ev ekranına atıyo tekrar tekrar basıldığında aşağıya doğru ilerlemek yerine ev ekranı power menüsü arasında geçiş yapıyo

menü seçeneklerinden yardım içeriği kaldırılmış ama seçeneklerde hala satırı duruyo

bence en önemlilerinden KAMERA ODAKLANMASI KALDIRILMIŞ - FOCUS - , ÖN KAMERA KULLANILMIYO

metin tahmini nerdeyse %95 boş nokia bile yazmıyo

sesli komutlar kaldırılmış ama ilk sayfada belirtilmemiş

radyo kanal değiştirirken teli kitliyo hiç birşey yaptırmıyo

hard format çözüm değil haftada 1 format atıyorum bu hataların hiç biri (radyo hariç bataryayı çıkararak teli kapatıp açınca o düzeliyo) düzelmiyo diğer gıldır gıcık mesaj wifi bt tema hatalarıhaftaya yine aynı şekle geliyo

bunlar konuda daha önce söylenmemis benim gördüğüm hatalar zaten elim değipte başka cfw veya ofw atmaya zamanım olmadı 4 aydır kullanıyorum simdi speed ofw atcam shelli düzenleyip onu kullancam

İyi forumlar

- - - Eklendi - - -

pardon
simdi tekrar okudum da sanki şu yok bu yok sakin kullanmayın ben de zaten ilk fırsatta kurtulcam gibi olmuş ya düzenlemeye çalıştım ama olmadı simdi eğri oturup doğru konuşalım

media bar oldukça başarılı sensörler çok hızlı
tel hızı gayet iyi
menü düzeni değiştirme programı çok pratik ve kullanışlı
tuş kilidi açma olayı sorunsuz
boot ekranı hoş

arttırılabilir tekrar kusura bakmayın

Iyi forumlar

Üst Alt