Haber Popüler 'imparatorluk kurma' Oyunu TribezWindows Phone Mağazada!

Sponsorlu Bağlantılar

papakudioflu

papakudioflu

Admin
    Konu Sahibi
Popüler 'imparatorluk kurma' Oyunu TribezWindows Phone Mağazada!
Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

Microsoft'un mobil işletim sistemi Windows Phone platformu geçen gün uygulama mağazasını büyütmeye devam ediyor.

Cloud Raiders, 2020: My Country ve Airport City gibi oyunların da yapımcısı olan GAME Insight, İOS ve Android Platformları için 2012 yılında sunulan ve oldukça popüler olan oyunu The Tribez'i Windows Phone mağazada da yayınladı.
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız
yalnızca bir oyundan daha fazlası! Tribez sırlar, gizemler ve bilinmeyen ancak güzel bir dünyanın içinde saatlerce süren bağımlılık yapan keşiflerle dolu uzak bir geçmişe seyahat ettiğiniz bir maceradır!

Bir kapının ardında kilometrelerce derinlerde hatırlanmayacak kadar eski zamanlardan saklanan barışsever insanların yaşadığı gizemli, ilkel bir dünyayı ziyaret etmeye davetlisiniz. Kendi taş devri köyünüzü inşa edin, dağlar ve denizlerin saklandığı arazileri keşfedin, sizin tanrılar tarafından gönderildiğinizi düşünen kabilenizi refaha çıkarmak için yönetin.

İlkel çamur barakalardan ileri atölyeler, okullar ve hatta bir tiyatroya kadar tonlarca bina ve yapı ile ilerleyin. Son detayına kadar özenle resmedilen bu büyüleyici dünyada ilginç görevler ve birçok yardımcı sizi bekliyor. Tribez bunları ve daha fazlasını sunuyor!
Komşu kabilelerin liderlerine yardımcı olun, ülkenizin ekonomisini geliştirin, yeni araziler keşfedin ve kabile üyeleriniz ve evcil dinozorlar ile buraları iskân edin! Tribez sanki gerçek, nefes alan bir dünyada yaşıyormuşsunuz gibi hissettirecek!

★ En küçük detaya kadar muhteşem grafikler
★ Hareketli animasyonlar, tarih öncesi dünyanın iPad’inizde canlandırıyor
★ Nefes kesici sesler
★ Tonlarca nesne, karakter, bina ve dekorasyon
★ Kendi taş devri imparatorluğunuzu geliştirmenize imkân tanıyan gerçekten tükenmez olanaklar
★ Yüzlerce büyüleyici görev: hazine ve eserleri arayın, uzak adaları keşfedin ve gizemli mağaralar ve çok daha fazlasına keşifler düzenleyin!

153 Mb boyuta sahip olan The Tribez ücretsiz ve 512 MB Ram destekli olarak Windows Phone mağaza linkinden indirilebilir durumda.

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: hajkhanx33

luckysleven

luckysleven

Üye
Nedense baska platformlardan gelenler de hep populer oluyor : ) suanda populer iki oyun var onlarda boombeach ve clash of clans ve bizde yoklar gerisi fasa fiso

hajkhanx33

hajkhanx33

Üye
Nedense baska platformlardan gelenler de hep populer oluyor : ) suanda populer iki oyun var onlarda boombeach ve clash of clans ve bizde yoklar gerisi fasa fiso
aynen kardeşim ben şu populer oyunlardan bıktım nedense hiç populer oyun sevmıyorum :D

• Beğen
Tepkiler: luckysleven
Rock Ve Roll

Rock Ve Roll

Üye
aynen kardeşim ben şu populer oyunlardan bıktım nedense hiç populer oyun sevmıyorum :D
Pako ilk ios için yayınlanmış olsa şimdi popüler olacaktı ama sadece wpde var şu an :)
Değerlendirmek lazım, pako forever

Murat Alper

Murat Alper

Moderator
:tşk:

Üst Alt