PolyPad 8216HD Tabletime Root Nasıl Atabilirim?

 • 18 Mart 2013
 • 3600 Okunma
 • 7 Cevap

 1. Arkadaşlar tabletime uygun dosyaları bulamıyorum , rica etsem yardımcı olurmunuz dikkatimi çekti teknosada satılan bu tableti kullanan gerçekten fazla insan var ama 1 tane root etme programlarini anlatan konu yok , benim gibi madurlar ve hepsi arıyor . Açıklarsaniz hepsinin yararlanacagına inaniyorum .
   


  Yazan: WotkaShot
 2. Tableti neden root etmek istiyorsun.Onu söylersen daha rahat yardımcı olabilirim.
   
 3. Tabletimin 16 GB'lık kendi hafızası (sd kart olarak gördüğü) arızalandı , bir uygulama yüklüyordum GooglePlay'dan ve tabletin şarjı bitti aniden kapandı . Daha sonrasında tableti açtığımda ise SD Kart Hataları Taranıyor yazısı çıktı ve SD Kartım tamamen kullanılmaz hale geldi , Recovery mod'da tüm verileri sildim 2 kere fabrika ayarlarına aldım , ancak ginede Ayarlar / Depolama / SD Kart Ekle dediğimde SD Kart Hesaplanıyor diyor ama daha sonra SD Kart kapanıyor , bilgisayardan göremiyorum tabletimin içinde olduğu için kart tableti bağlıyorum bilgisayara ama oda olmuyor gine görünmüyor bilgisayarda . Görünse çakacağım SD Formatter ile ama olmuyor , tek yol sanırım root etmek tableti . Başka türlü kurtaramayacağım SD Kartı .
   
 4. Hmm anladım fakat ben de root dosyalarını bulamadım kardeş:(

  Kart okuyucuyla bilgisayara bağlamayı dene ya da kartı başka android işletim sistemli bir cihaza tak bakalım kart çalışıormu:p
   
 5. Zaten kendi hafiza karti, kendine ait olandan bahsedior. ayriyetten takilan microsd den bahsetmior.

  arkadasim sén tabletin markasini yazarmisin bi?
   
 6. Evet kendi hafızası tabletin . Dostum , tabletimin markası PolyPad 8216 HD .
   
 7. bende business tab 7.0 var piranha dostum güncellemedn önce rootluydu güncelledim root yok artk. Hiçbiyerde nasıl yapacagımda yok
   
 8. motochopper.zip ile root edebilirsin....4 versiyonlu neredeyse tüm sistemlerde şimdilik işe yarıyor.... Ben yaptım... Bir şekilde beceremezseniz SRSroot yöntemini deneyin... Bu iki yöntemi google ile aratın, işlem gerçekten çok basit; fakat custom recovery yok henüz. Orjinal romdaki recovery ile de yedek alamıyorsunuz... Çözüm ise Titanium ile update zip yaratıp orjinal recovery içinden flaslamak gibi görünüyor fakat bu cihazdaki 3e versiyon recovery ile de titanium tarafından imzalanmamış update.zipi doğrudan flaslayamazsınız... Kolay gelsin..
   

Hızlı Cevapla

Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...
17/01/2019 - 18:56