Polaroid efsanesi geri dönüyor!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
TuRkiShCowboy

TuRkiShCowboy

Emekli Yönetici
    Konu SahibiPiyasaya ilk çıktığında herkesin kendisine hayran kaldığı Polaroid fotoğraf makineleri geri dönüyor. Eski efsane günümüzde ne kadar başarılı olacak?
Teknoloji sitesi ShiftDelete.Net'in haberine göre, bir zamanların en etkileyici cihazlarından biri olan Polaroid fotoğraf makineleri üçüncü parti bir firma tarafından yeniden canlandırılıyor. Eski modellerin yenilenmiş sürümlerinin 2010 yılında raflarda olacağı belirtiliyor. Polaroid 2001 yılında iflas ettiğinde marka adı başka firmalar tarafından satın alınmış ve TV'lerden DVD oynatıcılara kadar birçok ürün üzerinde kullanılmıştı. Geçtiğimiz sene yapılan açıklamada ise fotoğrafı anında veren meşhur cihazların tamamen ortadan kalktığı belirtilmişti.

Polaroid 600 modeli günümüz teknolojisi ile ne kadar başa çıkabilecek?
Polaroid markasını satın alan The Summit Global Group tarafından yapılan açıklamada hem dijital hem de analog yeni ürünlerin piyasaya çıkacağı duyuruldu. Şu sıralarda zaten Polaroid Two adlı model piyasada bulunuyor. 4 x 3 dijital baskı yapabilen yeni modelin adının ise Polaroid Three olacağı söyleniyor. Ayrıca yeni analog modeller Polaroid 600 ve Polaroid 100 de aynı dönemde piyasada olacak. Bakalım eski efsane yeni çağda başarı yakalayabilecek mi?
 
jackalx_06

jackalx_06

Üye
nerde o eski anında baskı yapan makineler, onların yeri bir başkaydı, umarım geliştirmişlerdir.
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt