Pokémon GO v0.41.4 + (Mods)

ANIL

ANIL

Admin
    Konu Sahibi
Pokemon GO, Android cihazlar için yayınlanan gerçek zamanlı pokeman yakalama oyunudur.

Yenilikler:
- Capture location: The location where a Pokémon was caught will now be displayed on their information screen.
- Pokémon GO Plus and Incense: Trainers can attempt to capture Pokémon they encounter from using Incense with the Pokémon GO Plus accessory.
- Fixed a bug that caused some users to get stuck on the loading screen, even after restarting the app.
- Fixed a bug where the camera sometimes moved at slow speeds during battle.
- Minor bug fixes
- Minor text fixes

İçeriği görebilmek için Giriş yap veya üye ol.
 
Son düzenleme:
KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Modlu sürumle oynarsak hesabımız banlanmaz mı?
 
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt