Pokemon (6 editions)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
    Konu Sahibi
Pokemon (6 editions)

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: Ayhan B, hancock0638, mikail_k ve 10 diğerleri

siyam666

Üye
kardesim paylaaim guzelde 5 mb ne yaw sarki mi bu :) neyse bakalim saol yinede emege saygi

black_night03

Üye
kardes bu s40 lara oluomu 3110 c ye

ladrex84

ladrex84

Üye
Bakalım benim n73 de nasıl olacak

ÖMER VE KARAYEL

ÖMER VE KARAYEL

Üye
YHA BU OYUN S60V5 İN N 97 GİBİ TELEFONLARIN OYUNU DEĞİLMİ HERKES YÜKLÜO NASIL OLUO :d:

chopper29

chopper29

Üye
KArdesim cok güzerl paylasimda ses yok?!

Kingmortall

Kingmortall

Üye
güzel paylaşım saol :oke:

hazar07

hazar07

Üye
güzel paylaşım kardeş;) yalnız millet ya telefonunun symbian versiyonunu bilmio ya da konu başlığına bakmadan giriolar, Symbian OS v9.4, Series 60 rel. 5 için bu yaw:D

TüRKeR_uA

TüRKeR_uA

Üye
Müthiş ya teşekkürler. 5800'da zevkle oynayacağım ilk oyun olacak. :)

oyunbazz1976

oyunbazz1976

Üye
tskkrler kardes
emegıne basarıların devamını dılerım

kardeş tşkler paylaşım için fakat ben oyundan pek bişey anlamadım :) kaldırdım

TüRKeR_uA

TüRKeR_uA

Üye
Yalnız oyunlar Almanca. :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt