Point Blank BIG GAME

 • 29 Nisan 2011
 • 971 Okunma
 • 3 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
 1. < Resmi açmak için tıklayın >

  < Resmi açmak için tıklayın >

  < Resmi açmak için tıklayın >


  Yapımcı: Nfinity
  Eklenme Tarihi: 04.03.2011
  Dosya Boyutu: 540,00 MB
  Lisans: Ücretsiz
  Dil: Türkçe
  Ekran Görüntüleri: Görüntü 1 Görüntü 2 Görüntü 3
  Platform: Windows (Tümü)
  Uninstall Seçeneği? Evet
  Limit: Yok

  Online olarak oynanabilecek yepyeni bir MMO FPS oyunu. Oyunu yükledikten sonra sonra üye olmanız gerekiyor.

  Oyun dünyadaki çeşitli ülkelerde belli bir başarı elde ettikten sonra Nfinity Games aracılığıyla tamamen Türkçeleştirilmiş olarak ülkemize getirlmiştir. FPS sevenlerin uzun zamandır beklediği oyun gerçekçi oyun görüntüsü, oyun sesleri ile dikkat çekmektedir. Point Blank (Online MMOFPS Oyunu) menüleri, oyun sisteminin Türkçe olması ve oyun gerçekçiliği ile oyunu cazip hale getiriyor. Bu oyun Türkiye'ye gelen MMOFPS oyunlar arasında en iyi olmayı hedefliyor.

  Facebook ve Twitter sayfalarında kullanıcılarına önceden bilgi vermeden ödüller dağıtmayı planlayan Point Black bu sayede kullanıcılarını sürekli çevrimiçi tutmayı hedefliyor. Point Black oyunu Counter Stireke oyunundaki gibi ölüp yeniden doğma gibi sisteme sahip olsa da ses efektleri, görüntü atmosferi ile ortaya harika bir oyun çıkartıyor.

  Dikkat! Windows işletim sistemi kullanan ve Service Pack 1 güncellemesini yapan kullanıcılarda bir takım sorunlar meydana gelmektedir. Windows güncellemesiyle beraber gelen oyun girememe sorunu üzerinde yetkililer çalışmaktadır. Kısa bir süre içerisinde sorun giderilecektir. Bu zaman zarfında sorun yaşayan oyuncuların oyuna devam edebilmesi için Windows Service Pack 1 güncellemesini kaldırmalarını öneriyoruz.

  http://pb.nfinitygames.com/App/pb_down/pb_download.aspx
   


  Yazan: backspace11
  meska08 bunu beğendi.
 2. :tşk:
   
  backspace11 bunu beğendi.
 3. :tşk:
   
  backspace11 bunu beğendi.
 4. Point Blank oynamıştım kısa bir süre. Oyunun savaş oyunu olduğuna bakmayın. Çatışma denen birşey yok. İlk sıkan öldürüyor. Wolfteam'i de Point'in önüne geçiren bu olsa gerek. :naughty:
   
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
19/01/2019 - 16:19